Допомога від США

Україні передали перших 10 броньованих позашляховиків

фото: Михайло Палінчак
Перші 10 автомобілів Humvee з посиленою бронею прибули 25 березня до нашої держави. Літак ВПС США з такою допомогою в аеропорту “Бориспіль” зустрічав Президент Петро Порошенко.
“Від імені народу України хочу подякувати Сполученим Штатам Америки за послідовну і тверду позицію стосовно врегулювання конфлікту в Донбасі, за визнання Російської Федерації країною, що здійснює агресію проти України, за ініціативність і наполегливість у питанні санкцій… 
Ми твердо тримаємо курс на політико-дипломатичне врегулювання міждержавного конфлікту в Донбасі, але супротивник постійними порушеннями режиму припинення вогню спонукає нас до активізації наших зусиль зі зміцнення обороноздатності. Проте наші ресурси залишаються обмеженими. Тому військово-технічна допомога, яку надають Україні Сполучені Штати Америки та інші країни, є вчасною та вкрай необхідною”, – заявив Порошенко, передає прес-служба глави держави.
фото: Михайло Палінчак
Він також зазначив, що з першої партії вісім бронемашин після оснащення озброєнням українського виробництва направлять у підрозділи Високомобільних десантних військ, два – спеціальним підрозділам СБУ.
Нагадаємо, що США 11 березня вирішили постачати Україні всюдиходи Humvee, системи зв’язку, радари для визначення мінометних та артилерійських позицій, прилади нічного бачення та безпілотники. Щодо машин, то їх загалом має бути 230, із них 30 – з посиленою бронею.  Очікується, що ще дві партії по 10 машин із посиленою бронею прибудуть в Україну до квітня, а решта 200 автомобілів – упродовж 45 днів. Військові експерти оцінюють один такий броньовик у близько 1,1 мільйона доларів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.0554 / 4.07MB / SQL:{query_count}