Львівські мажоритарники: хто, з ким і для чого

Інфографіка “Пошти”, хто йде кандидатами у 115-ому та 116-ому виборчих округах

За два тижні до виборів “Пошта” вирішила подивитися, хто ж намагається стати депутатом на кожному із чотирьох львівських округів. ЦВК зареєструвала тут 50 кандидатів, тобто на три особи менше, аніж було під час виборів 2012-го. Втім, це ще не означає, що боротьба буде менш запеклою.
У цьому номері публікуємо першу із двох інфографік, присвячених львівським округам (аналіз 25 кандидатів, які балотуються у 115-му та 116-му округах). Передусім дивимося, що ж обіцяють виборцям Сихова та Личаківського району: відібрали по три обіцянки з кандидата (у кількох ледве й те нашкребли). До речі, найчастіше у програмах можна знайти згадки про трамвай на Сихів, вступ до НАТО та обіцянку провести люстрацію...
Окрім цього згадуємо й минуле цих самих кандидатів – скільки разів вони засвітилися на попередніх виборах до ВР і наскільки результативними для них виявилися минулі кампанії. Зазначимо, що із проаналізованих сьогодні кандидатів більшість (18) йде до ВР вперше.
Також “Пошта” вирішила відтворити в пам’яті результати минулих виборів на цих же округах – хто, а головне, із яким рахунком перемагав своїх опонентів у 2012-му. До речі, під час виборів-2012 для перемоги на окрузі варто було набрати (в середньому по Україні) не менше 45%. Ставки у Львівській області і, зокрема, у Львові були трішки вищими – перемога в середньому “коштувала” 49% голосів. Хоча, до прикладу, перше місце у 117 окрузі, який ми аналізуватимемо наступного тижня, забезпечили менш як третина виборців.
Отож, далі – мінімум того, що варто знати про кандидатів, які борються за ваші голоси.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.4067 / 4.06MB / SQL:{query_count}