Вакарчук більше не депутат

Верховна Рада припинила депутатські повноваження Свято­слава Вакарчука.

Верховна Рада припинила депутатські повноваження Свято­слава Вакарчука.

За відповідне рішення проголосували 245 депутатів. Парламентарії також проголосували за припинення повноважень кому­ніста Миколи Тимошенка у зв'язку з переходом на іншу роботу.

Спікер Володимир Литвин попросив апарат Верховної Ради передати відповідні матеріали до секретаріату Центрвиборчкому "для того, щоб вони могли ухвалити рішення про наступних людей, які отримають статус народного депутата".

Як відомо, Вакарчук написав заяву про складення депутатських повноважень ще у вересні. На думку лідера "Океану Ельзи", нинiшнiй склад Верховної Ради не виконав своєї головної ролi - "творити вiзiю України як сучасної європейської держави".

"Безперервнi мiжпартiйнi та внутрiшньопартiйнi суперечки, якими так переймаються тi, хто має вести Україну вперед, демо­ралi­зують суспiльство всерединi країни та пiдривають її авторитет зовнi. Полiтичне життя держави звузилося до безжальної сутички за владу. Її жертвами стають не лише моральнi принципи, а й нацiональнi iнтереси, про якi так часто говорять полiтики всiх кольорiв i таборiв", - зазначив ще у вересні співак-депутат. 

"Виглядає, що нашi знання, наша енергiя, наше прагнення прислужитися своєму народовi цiєю Радою затребувані вже не будуть", - додав він.

Святослав Вакарчук входив до фракції НУ-НС. У вівторок фракція НУ-НС вирішила розглянути питання про зняття депутатських повноважень з Вакарчука, щоб таким чином отримати більшість голосів на підтримку проекту коаліційної угоди між БЮТ, НУ-НС та Блоком Литвина.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0829 / 4.06MB / SQL:{query_count}