Попередження від губернатора

Бути ощадливими і швидко не тратити зароблені гроші закликає працівників бюджетної сфери Сумської області тамтешній губернатор Микола Лаврик.

Бути ощадливими і швидко не тратити зароблені гроші закликає працівників бюджетної сфери Сумської області тамтешній губернатор Микола Лаврик.

Тимчасовий виконувач обов'язків голови Сумської ОДА водночас обіцяє, що влада робитиме все, аби люди отримували вчасно зароблені гроші. "Обласна влада зробить усе, аби бюджетники Сумщини отримували заробітну плату своєчасно, однак вони, своєю чергою, мають бути ощадливими у своїх витратах", - наголосив М.Лаврик. Керівник області вимагає, щоб бюджетні кошти скеровувалися лише на виплату заробітної плати, розрахунки за енергоносії, харчування та медикаменти.

Під час наради М. Лаврик зазначив, що його розпорядження про економію бюджетних коштів, яке він першим із керівників областей підписав півтора місяця тому, вже дало свої результати. Так, за його словами, наразі Сумщина перебуває на четвертому місці в Україні за рівнем виконання місцевих бюджетів. Відтак т.в.о голови ОДА пообіцяв, що бюджетна сфера Сумщини і в кінці цього року, і на початку 2009-го працюватиме нормально: для цього потрібно, щоб усі керівники на місцях і керівники структурних підрозділів ОДА "працювали злагоджено та на єдиний результат".

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3854 / 4.05MB / SQL:{query_count}