Від Шуфрича за Ющенка по губах

Побилися через політику. Народний депутат фракції Партії регіонів та екс-міністр транспорту Микола Рудьковський не порозумілися, обговорюючи політичну ситуацію у країні та її Президента.

shuf.jpg 

Побилися через політику. Народний депутат фракції Партії регіонів та екс-міністр транспорту Микола Рудьковський не порозумілися, обговорюючи політичну ситуацію у країні та її Президента.

У середу після обіду Нестор Шуф­рич завітав у офіс до Миколи Рудьковського. Там між двома чоловіками спалахнула суперечка.  

"В процесі суперечки у мене виникло багато запитань, я, звичайно, їх йому поставив. Розмова була доволі емоційна, але до бійки не дійшло", - сказав Шуфрич. Але Микола Рудь­ковський натомість заявляє про розбиту губу - сумнівно, що політики сварилися так, що аж покусали собі губи.   

Шуфрич на питання про побиті губи Рудьковського відповідає: "Це запитання до нього. Що відбулося в офісі після того, як я пішов, я не знаю, але якби той інцидент, про який Микола Рудьковський написав, мав би місце, то у той день він навряд чи зміг би писати якісь заяви".

"Регіонал" пояснив, що суперечка між ним та Рудьковським стосувалася не особистих чи бізнесових, а винятково полі­тичних питань. "Слава Богу, бізнес-інтересів у нас немає. Ви знаєте історію наших взаємовідносин і можете уявити, що останнє позиціонування викликає у нас подив", - зазначив депутат. Нестор Шуфрич каже, що спротив у нього викликала позиція Рудьковського щодо Президента Віктора Ющенка.  

"У нас відбулася розмова, яка стосувалася оцінки політичної ситуації. Не буду приховувати, у мене викликала подив зміна позиції Миколи по відношенню до Ющенка, і, зокрема, те, що він просив у нього вибачення, пуб­лічно прогинався перед ним та його оточенням", - сказав Шуфрич.

Депутат заявив, що готовий дати пояснення міліції, якщо це буде потрібно. "Якщо Микола хоче, щоб я дав пояснення, я їх дам. І йому потім буде дуже цікаво їх почитати. Але це питання його гідності, чоловічої гідності, але, скажу вам відверто, мені його просто жаль", - сказав Шуфрич.

Сам Рудьковський пояснює причини конфлікту різними поглядами на те, чи повинна залишатись Юлія Тимошенко на посаді прем'єра у разі утворення широкої коаліції.

Тим часом київська міліція підтверджує наявність заяви екс-міністра транспорту Миколи Рудьковського щодо інциденту з депутатом Нестором Шуфричем і зазначає, що цей інцидент розслідуватиме Генеральна прокуратура. В міліції також підтвердили, що 19 листопада о 17.30 до чергової частини Печерського райуправління міліції Рудьковський звернувся із заявою.

У своїй заяві він вказав, що о 15.00 в орендованому ним офісі, який знаходиться у Києві, на вулиці Івана Мазепи, 26, Шуфрич під час конфлікту вдарив його рукою в обличчя. Прийнявши заяву від потерпілого екс-мі­ністра, його одразу ж скерували на судово-медичну експертизу для фіксації наявності слідів побоїв. Зібрані матеріали передали для подальшого розслідування до Генеральної прокуратури України.

Нагадаємо, Нестор Шуфрич цього року збирався змагатися з начальником Державної служби охорони Валерієм Гелетеєм у панкратіоні. Це жорсткий різновид бойових єдиноборств. Утім, Гелетей в останній момент передумав битися.

Варто нагадати, що це не перша бійка між українськими політиками. Пригадується інцидент між міністром внут­рішніх справ Юрієм Луценком та київським міським головою Леонідом Черновецьким у січні цього року просто в будинку Секретаріату Президента.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.9705 / 4.09MB / SQL:{query_count}