Подарунок для Кірєєва

Родіона Кірєєва, який засудив леді Ю на сім років, готують зробити суддею безстроково

фото: uainfo.org
Вища кваліфікаційна комісія суддів України готується обрати Родіона Кірєєва на посаду судді Печерського районного суду Києва безстроково. Про це повідомляє офіційний сайт комісії. 
Прізвище Кірєєва фігурує серед 42 осіб, яких готують до безстрокового обрання. А Україні це прізвище відоме насамперед тим, що саме Родіон Кірєєв засудив Юлію Тимошенко у “газовій справі” на сім років.
У “Батьківщині” уже відреагували на цю інформацію. Учора нардеп Павло Петренко направив депутатське звернення голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з вимогою відмовити Родіону Кірєєву в обранні на посаду судді Печерського районного суду міста Києва безстроково та звільнити його з досі займаної посади.
“Винісши постанову про зміну Юлії Тимошенко запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту та відповідний вирок суду, суддя Печерського районного суду м. Києва Родіон Кірєєв вчинив дії, що порочать звання судді, і свідчать про його упередженість та необ’єктивність, чим порушив присягу судді. Відповідних висновків дійшов Європейський суд з прав людини. І з огляду на це суддя Кірєєв не лише не повинен бути обраним на безстроковий строк, а й не має права надалі обіймати посаду судді”, – зазначено у зверенні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.5810 / 4.06MB / SQL:{query_count}