Львів’яни підтримають євроінтеграцію

У неділю у нашому місті відбудеться віче проти зриву Угоди з ЄС

Націонал-патріотич­ні сили Львівщини розпочинають акцію “Наш дім – Європа”. Зокрема, у неділю, 17 листопадa, о 14.00 біля пам’ятника Тарасові Шевченку у Львові відбудеться віче на підтримку євроінтеграції України. 
Цього тижня акцію “Наш дім – Європа” презентува­ли під час прес-­кон­фе­ренції, в якій взяли участь Володимир Парубій, голова ГО “Інститут національної пам’яті”, Іван Вакарчук, герой України, професор ЛНУ ім. І. Франка, Андрій Корнат, голова Львівської крайової організації НРУ, Борис Пошивак, голова правління Студентського братства Львівщини. 
“Ми всі є свідками того, як чинний режим на чолі із Віктором Януковичем починає незрозумілі маневри для всього українського суспільства. Це називається “крок вперед – два кроки назад”. І це нас насторожує. Відбувається відвертий торг нашими долями, майбутнім наших дітей. Ми повинні вийти з кухні на вулиці та гордо заявити про свій європейський вибір. Адже європейський вибір – це зрозумілий для нас вибір, і саме тому ми маємо рухатися у цьому напрямку. 
Ми хочемо краще жити, а це можливо лише у тому випадку, коли непорушні цінності, які є зрозумілі і прийнятні для європейського суспільства. Понад 65 відсотків суспільства бачить своє майбутнє з Європейським Cоюзом. Ми розуміємо, що наша акція – це історичний момент, бо нині ми переходимо з політичної площини в історичну. Ми не можемо провести референдум, але ми можемо вийти і висловити свою позицію, свій спротив цьому режимові”, –  наголосив Андрій Корнат.
Своєю чергою Володимир Парубій зауважив, що віче буде лише першим кроком націонал-патріотичних сил. “Нині є великі сумніви і небезпека, що надія на асоціацію з ЄС не справдиться. Усі національно-патріотичні сили Львівщини і України вирішили виробити програму дій, щоб ця подія завершилася успішно. Тисячі і тисячі заяв не дали результатів. Час слів минув – настав час дій. Це віче – це лише початок. Його завдання – виробити на ньому програму дій”, – зазначив він.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7292 / 4.06MB / SQL:{query_count}