Не пустили до Тимошенко

Арсеній Яценюк та подружжя Луценків учора не змогли зустрітись із леді Ю

фото: AFP
Тюремники зірвали учорашнє заплановане побачення опозиціонерів із Тимошенко у харківській лікарні, заявивши, що у Юлії Влододимирівни гостре респіраторне захворювання і вони хочуть “зберегти її здоров’я”.
Голова парламентськoї фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк, екс-мінстр внутрішніх справ Юрій Луценко, нардепи  Ірина Луценко та Арсен Аваков майже дві з половиною години безрезультативно перебували на дев‘ятому поверсі лікарні Укрзалізниці. 
При цьому вони скаржились, що невстановлена особа в цивільному одязі проводила відеозйомку. Врешті-решт опозиціонери… викликали міліцію. Вони написали дві заяви – щодо незаконної відеозйомки та щодо перешкоджання у виконанні депутатських повноважень (нардепи наголосили, що мають право перевіряти умови утримання ув’язнених).
Зазначимо, що опозиціонери планували обговорити із Тимошенко акцію проти зриву євроінтеграції, заплановану на 24 листопада, а Юрій Луценко також заявляв, що хоче поговорити про єдиного узгодженого кандидата на президентські вибори. “Зрив нашої зустрічі з Тимошенко означає зрив саміту у Вільнюсі. Це відповідь Януковича на те, чи хоче він підписувати Угоду”, – заявив у Харкові Асреній Яценюк.
Донька Юлії Тимошенко Євгенія також спростувала інформацію про застуду леді Ю. “Учора (14 листопада) я була у мами цілий день і вийшла з харківської лікарні о 20.00. Жодної ознаки гострого респіраторного захворювання у мами на той час не було. Більше того, мама при мені написала заяву про побачення з Арсенієм Яценюком і Юрієм та Іриною Луценками”, – заявила Євгенія Тимошенко, повідомляє прес-служба “Батьківщини”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6850 / 4.06MB / SQL:{query_count}