Львівські євроінтегратори

Нардепи-мажоритарники від Львівщини не підтримали лише один євроінтеграційний закон

фото: deputaty.lviv.ua
Виявляється, що найбільш сумлінно за так звані євроінтеграційні закони у парламенті голосує Партія регіонів, повідомляє Громадянська мережа ОПОРА. 
Не дивує це з огляду ав­тор­ства ухвалених законо­проектів –  шість були ініційовані урядом, п’ять – на­родними депутатами та один – Прези­дентом. Як бачимо, влада міцно взяла євроінтеграцію у свої руки і зайнялась нею по-своєму. В результаті по 2 закони не були підтримані “Батьківщиною” та УДАРом, ще один – “Свободою”. 
Про КПУ в цьому контексті можна і промовчати, але виявилось, що вони не підтримали лише чотири законопроекти. І це ще раз доводить неузгодженості щодо самої ідентифікації євроінтеграційних законопроектів. Та нам цікаво, які же такі законопроекти підтримували депутати, обрані від Львівщини, зокрема, від 12-ти наших округів. В ОПОРі проаналізували їхнє голосування. Та насамперед потрібно зауважити, що  депутати-мажоритарники від нашої області майже не проявляли публічної активності під час обговорення євроінтеграційних законопроектів. 
Виявилось, що депутати-мажоритарники Львівщини не підтримали лише один законопроект – про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення. За нього не проголосував жоден депутат, обраний від львівських округів. А от щодо деяких інших законопроектів позиції депутатів від різних фракцій розділились.
Депутати-мажоритарники Львівщини не підтримали лише один законопроект – про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення
За проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства у відповідність з Кримінальним процесуальним кодексом України не голосували Михайло Хміль, Василь Пазиняк (усі “Батьківщина”), Олег Канівець (тепер позафракційний), утрималися Ігор Васюник, Роман Ілик, Лідія Котеляк, Степан Курпіль (усі “Батьківщина”), а проти голосу­вав Ярослав Дубне­вич (УДАР). А от усі чотири мажоритарники від “Свободи” (Ірина Фаріон, Ірина Сех, Юрій Михальчишин, Андрій Тягнибок) цей законопроект підтримали. Тут голосування мажоритарників від Львівщини відображало позицію їхніх фракцій.
Виявилось, що за законопроект про повторні вибори у 5-ти “проблемних” округах чомусь не голосував Василь Пазиняк. За проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості відносин власності стосовно ЗМІ не голосували Ірина Фаріон та Андрій Тягнибок, а от Василь Пазиняк та Степан Курпіль були відсутніми під час голосування. 
Також відсутніми були Ірина Сех та Лідія Котеляк під час голосування за зако­нопроект про виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України стосовно відповідальності юридичних осіб. Насамкінець зазначимо, що лише мажоритарниками львівське представництво у парламенті не закінчується. Серед тих депутатів, які пройшли у ВРУ по списках опозицій­них партій також є представни­ки Львівщини, зокрема колиш­ні депутати Львівської обласної та міської рад.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.0762 / 4.09MB / SQL:{query_count}