З благословення Путіна

На думку експертів, олігарх Вадим Новинський у Верховній Раді вестиме відверто проросійську політику

фото: profi-forex.org
Ситуація із новообраним парламентарем Вадимом Новинським виглядає доволі дивно. Російський бізнесмен лише 29 травня 2012-го отримав українське громадянство, а вже у липні цього року став депутатом Верховної Ради України. 
Зазначимо, що він балотувався у Криму, в окрузі, де раніше обрався до ВРУ Павло Лебедєв, який відмовився від мандата, бо став міністром оборони. Під час своєї кампанії Новинський неодноразово порушував закон, зокрема агітуючи на військовому кораблі, однак ЦВК закривала на це очі.
Статки Новинського оці­нюють у 1,9 млрд доларів і він є четвертим у списку найбагатших людей України. Та експертам не дає спокою думка про те, чому він так легко позбувся російського громадянства. Зокрема, Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби “Український барометр” вважає, що на такий крок новоспеченого парламентаря благословив Президент РФ Владімір Путін.
“Думаю, цим він отримав добро від Путіна, якому дуже важливо, щоб в Україні все-таки з’явилася людина, яка відверто би заявляла про проросійські орієнтації. Це – цілеспрямована політика Росії. Без дозволу Путіна він би ніколи не здав російський паспорт. Згадайте, яких труднощів Росії вартувало “затягнути” до себе Депард’є, а тут один з найбагатших бізнесменів раптом змінює громадянство”, – зазначає експерт, інформує “Український тиждень”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6843 / 4.06MB / SQL:{query_count}