Не стало мера Феодосії

Лікарям не вдалося врятувати життя Олександра Бартенєва – через добу після нападу він помер внаслідок отриманих травм

У ніч на суботу на 57-річного мера Феодосії було скоєно напад у під’їзді власного дому.   Невідомий зловмисник вистрілив у спину Олександру Бартенєву з обрізу мисливської рушниці. За попередньою інформацією обріз був зарядженим жaканом – спеціальним патроном для полювання на великого звіра. Постраждалого доставили в реанімацію з вогнепальним пораненням, тричі його  прооперували, але врятувати життя не змогли – менш ніж за добу після нападу чоловік помер.
Основною версією злочину міліціонери розглядають розбійний напад з метою заволодіння майном. На місці нападу право­охоронці знайшли обріз, а також барсетку мера з документами, але без грошей. Водночас у міліції не виключають, що мотивом для нападу могла бути й професійна та політична діяльність Бартенєва.
Щорічно, починаючи з 2010 року, в Криму помирає по одному меру. Невже хтось при здоровому глузді не побачить тут тенденцію
Тим часом Геннадій Москаль, нардеп від “Батьківщини”, стверджує, що це вбивство є замовним. “Я вважаю, там в першу чергу треба шукати бізнес-інтереси. Якщо потрібно було б, я б склав близько 100 версій, чому могли здійснити вбивство мера Феодосії Бартенєва. Та всі ми розуміємо, що це точно не банальний розбійний напад з метою заволодіння коштами, які були в барсетці”, – заявив опозиціонер, повідомляє ТСН.ua.
За словами Геннадія Москаля, в Криму чітко проглядається тенденція замахів на тамтешніх мерів. “Щорічно, починаючи з 2010 року, в Криму помирає по одному меру. Невже хтось при здоровому глузді не побачить тут тенденцію і буде щось белькотіти про розбій заради заволодіння якоюсь барсеткою? Але начальник кримської міліції продовжує вперто говорити про розбій як основний мотив замаху, чим “топить сам себе”, – наголосив депутат.
І додав: мер Феодосії відомий тим, що у 90-их входив до потужного кримського злочинного угрупування і мав прізвисько Майор.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.8793 / 4.06MB / SQL:{query_count}