Труднощі об’єднання

Влиття членів “Фронту змін” у “Батьківщину” виявилося нелегким

фото: byut.com.ua
Про те, що об’єднання партій “Фронт змін” та “Батьківщина” не буде схожим на приємну прогулянку, а момент укладання такого офіційного політичного “шлюбу” (чи, точніше, поглинання) може стати лише початком проблем, експерти говорили вже давно. Арсеній Яценюк формально став другою людиною в партії Юлії Тимошенко, але ж це ще не означає, що решта представників “Фронту змін” матимуть якесь привілейоване становище у новій політсилі. Прогнозувалося, що найбільше опору об’єднанню партій могло виникнути на місцевих рівнях: тут все впирається у небажання місцевих керівників осередків ділитися владою або взагалі її втрачати.
Зокрема, цього тижня видання “Forbes-Україна” повідомило: лише 1% “фронтовиків” вступив до “Батьківщини”. “Із 20 000 членів “Фронту змін” у “Батьківщину” поки вступив приблизно 1%. Звичайно, це незадовільні результати”, – на умовах анонімності видання цитує одного з екс-керівників обласного осередку “Фронту змін”.
Керівники обласних організацій мають час до серпня, аби виправити ситуацію, а загалом процес об’єднання, на думку його організаторів, мав би завершитись у вересні
Повідомляється, що проблеми зі вступом нових членів у “Батьківщину” є в усіх областях. Окрім небажання вступати в іншу партію, процес об’єднання гальмується і сезоном відпусток. Зокрема, Микола Клочко, який очолював Сумську облорганізацію “Фронту змін”, розповів: із 600 її членів у партію Ти­мошенко донедавна увійшло лише 5. Стосовно ж Львівщини, тут у “Батьківщину” з інших партій наразі вступило близько сотні людей.
Керівники обласних організацій мають час до серпня, аби виправити ситуацію, а загалом процес об’єднання, на думку його організаторів, мав би завершитись у вересні. Водночас потрібно зазначити, що Олександр Турчинов, керівник центрального штабу партії “Батьківщина”, спростував повідомлення ЗМІ про гальмування об’єднавчого процесу. “Можу сказати, що з 20 тисяч представників “Фронту змін” п’ять тисяч вже отримали партквитки “Батьківщини”, і цей процес стабільний та триває. Усі нісенітниці, які розповсюджує влада під виглядом анонімних джерел у ЗМІ, – це провокації проти нашої політичної сили. Ми плануємо повністю завершити об’єднавчий процес до початку вересня”, – заявляє Турчинов, інформує прес-служба партії леді Ю.
Нагадаємо, що урочистий об’єднавчий з’їзд, на якому у “Батьківщину” влилися “Фронт змін” та партія “Реформи і порядок”, відбувся 15 червня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.9201 / 4.08MB / SQL:{query_count}