Хто ж допоможе?

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська заявила, що не допомагатиме леді Ю виїхати на лікування за кордон

Незважаючи на те, що вже кілька місяців між представниками Євросоюзу та українською владою тривають перемовини щодо справи Юлії Тимошенко, а екс-президент Польщі Александр Квасневський навіть заявляв, що до кінця вересня це питання може вирішитись, в Україні не створили жодних передумов, аби леді Ю могла хоча б виїхати на лікування до Німеччини. Ба більше, все йде до того, щоб унеможливити такий розвиток подій.
Зокрема, цього тижня Харківська юридична академія імені Ярослава Мудрого у відповідь на запит громадських організацій оприлюднила висновок: чинне законодавство не передбачає лікування ув’язнених за кордоном.
Це підтвердила і Валерія Лутковська, уповноважений Верховної Ради з прав людини. “Що стосується справи Ти­мошенко та її лікування за кордоном, то правових підстав я поки не бачу. Тому вплинути на цей процес не маю можливості”, – заявила вона в інтерв’ю газеті “День”.
Окрім того, Лутковська повідомила, що не бачить правових підстав і для помилування Тимошенко.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.1340 / 4.06MB / SQL:{query_count}