Безкарність процвітає

За двадцять років українські політики лише двічі відчули, що таке політична відповідальність

Як би цинічно та неприємно це не звучало, але в нинішній українській реальності спрацьовує правило: кожен народ має ту владу, на яку заслуговує. 
Саме українські виборці дозволяють політикам не виконувати свої обіцянки, вперто голосуючи за ті самі обличчя. Політична відповідальність у нашій країні спрацьовує дуже рідко. 
Зокрема, в Україні прикладами цієї відповідальності можна назвати лише два випадки. Таку думку під час круглого столу “Крах демократії: безвідповідальність влади та примарність опозиції”, що відбувся у Києві, висловив Олександр Черненко, голова Комітету виборців України. 
“Ми за всю двадцятирічну історію мали кілька прикладів того, що політики, які порушували, розчаровували виборців, лякались політики. Йдеться про 2007 рік, позачергові вибори, Соціалістичну партію, Олександра Мороза, який на виборах був під одними гаслами, а потім пішов у більшість із “регіонами”. Його не обрали. І приклад президентський – Віктор Ющенко, який через п’ять років на наступних президентських виборах був п’ятим чи шостим”, – повідомив Олександр Черненко, інформує УНІАН.
На думку експерта, “всі інші приклади політичної відповідальності в Україні не працюють”. Це доводить, зокрема, те, що “тушки”, які вже засвітилися, і далі потрапляють у парламент. Саме така ситуація дозволяє політикам відчувати безкарність, зловживати владою та не зважати на волю громадян.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.6069 / 4.07MB / SQL:{query_count}