Спам від уряду

Обліковий запис українського Кабміну у соцмережі Twitter став четвертим в рейтингу найактивніших у світі серед влади

Українська влада все ж може бути серед світових лідерів. Виявилося, що Кабінет Міністрів публікує у середньому 31,8 твіти на день у соціальній мережі Twitter, а це один із найвищих показників серед влади у світі. У дослідженні міжнародної PR-фірми Burson-Marsteller Кабміну віддали четверте місце, повідомляє Ліга.net. Трійка лідерів є такою: уряд Венесуели (41,9 твіти на день), президент Домініканської Республіки (35,3 твітів) та уряд Хорватії (33,8 твіти).
Розуміємо, що така активність нашої влади в інтернеті не має нічого спільного з результативністю її діяльності у реальному житті. Останню кожен українець може оцінювати щодня, а за гіперактивність Кабміну у мережі можна “подякувати” лише тим його пересічним працівникам, які відповідають за наявність у соціальних мережах. 
 32 твіти
на день
публікує Кабмін
До речі, складено рейтинг не лише найактивніших, але й найпопулярніших облікових записів влади у Twitter. Популярністю український Кабмін вже не може похвалитися. За кількістю підписників у Twitter лідирує президент США Барак Обама (34,5 млн підписників), на другому місці – Папа Римський Франциск (7,2 млн), на третьому – Білий дім (4,018 млн), на четвертому – президент Туреччини Абдулла Гюль (3,42 млн), на п’ятому – прем’єр Туреччини Реджеп Таїп Ердоган (3,4 млн).
Цікаво, що навіть Барак Обама, який має найбільшу кількість читачів, не спамить так масово, як український Кабмін. Зазначимо: станом на вчора підписниками нашого уряду в мережі Twitter були лише 1 606 користувачів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6804 / 4.07MB / SQL:{query_count}