Треба лікувати

Місія Кокса-Квасневського втретє за місяць відвідала Юлію Тимошенко. А її донька заявила про необхідність термінового оперування леді Ю

фото: tymoshenko.ua
Триває сага із доправленням екс-прем’єра Юлії Тимошенко на лікування до Німеччини. Наприкінці ми­нулого тижня, в День Кон­ституції України, моніторингова місія Європарламенту в складі Пета Кокса та Александра Квасневського знову відвідала леді Ю у Харківській лікарні. Зазначимо, що це вже третій візит впродовж останнього місяця! 
А донька Юлії Володимирівни Євгенія на вчорашньому брифінгу біля харківської лікарні Укрзалізниці, посилаючись на німецьких лікарів,  заявила що її матері терміново потрібна операція, інформує УНІАН. “У результаті клінічного обстеження, проведеного німецькими лікарями із “Шаріте”, встановлено, що через погіршенням здоров’я моєї мами із рецидивом болю в спині, пов’язаного з грижею, вони рекомендують операцію, яка зможе запобігти прояви рецидивів у майбутньому. Якщо така операція не буде проведена, вони вважають, що неможливо буде передбачити подальший розвиток її стану, який уже зараз критичний”, – наголосила Євгенія Тимо­шенко.
З її слів, німецькі лікарі передали такі рекомендації кілька днів тому. Щоправда, донька леді Ю не уточнила, де саме, на її думку, повинні провести хірургічне втручання, однак при цьому наголосила, що родичі Юлії Володимирівни наполягають на тому, аби цю операцію робили лікарі з клініки “Шаріте”. Головний лікар харківської лікарні Укрзалізниці Михайло Афанасьєв наголошує на тому, що стан здоров’я Тимошенко стабільний. Учора він заявив про те, що Юлія Володимирівна не погоджується на проведення операції в Україні.
Через погіршення здоров’я із рецидивом болю в спині, пов’язаного з грижею, німецькі лікарі рекомендують провести операцію, яка зможе запобігти проявам рецидивів у майбутньому. Якщо така операція не буде проведена, то неможливо буде передбачити подальший розвиток стану Тимошенко, який уже зараз критичний
“Вона не налаштована на проведення інвазивного втручання в Україні, а діагностичне обстеження роблять безпосередньо перед інвазивним втручанням”, – зазначив він, посилаючись на те, що леді Ю відмовилась від інвазивного втручання, коли німецькі лікарі приїжджали до неї. Зі слів Михайла Афанасьєва, Тимошенко дали російськомовний переклад рекомендацій представників клініки “Шаріте” 23 червня.
Нагадаємо: 10 червня під час візиту в Україну Карл-Макс Айнхойпл, керівник клініки “Шаріте”, заявив, що за півтора року “не спостерігається значного прогресу в поліпшенні стану Тимошенко”. Минулого місяця, а саме 21 червня, німецькі лікарі ще раз терміново відвідали екс-прем’єра через погіршення стану здоров’я. Як бачимо, ситуація із необхідністю оперативного втручання стає схожою на епопею з доправленням Тимошенко до суду. Вочевидь, коментарів від різних сторін побільшає. Проте зауважимо, що відповідно до заяв екс-президента Польщі Александра Квасневського, Юлія Тимошенко начебто може поїхати на лікування до Німеччини вже у вересні цього року.
Принаймні до цього часу Україна повин­на дослухатись до вимог Євросоюзу, виконання яких необхідне для підписання Угоди про асоціацію. І справа Тимошенко в цьому питанні посідає одне з перших місць.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.4687 / 4.08MB / SQL:{query_count}