Вадік Румун на лаві підсудних

Судове засідання у справі щодо побиття журналістів перенесли на 10 липня

фото: facebook.com.sodel.vlad
Учора розпочався суд над Вадіком Румуном (Тітушком) – головним фігурантом справи про побиття журналістки “5 каналу” Ольги Сніцарчук та фотокореспондента видання “Комерсант-Україна” Влада Соделя 18 травня під час політичних акцій у Києві. 20-річному спортсменові з Білої Церкви загрожує до чотирьох років ув’язнення. Нагадаємо, що його звинувачують за двома статтями – хуліганство та перешкоджання журналістській діяльності.
Під час учорашнього су­дового засідання були до­пи­тані потерпілі – Ольга Сні­­царчук та Влад Содель, об­­винувачений Тітушко, а також свідки – журналістка Наталія Тарасовська, фо­то­кореспондент Дмитро Лі­пацький та підполковник міліції Сергій Громський, заступник начальника уп­равління охорони громадського порядку Міністерства внутрішніх справ. А перенесли суд через те, що на засідання не зміг прийти ще один свідок – Валерій Івашкін та журналістка з Оде­си, яка бачила факт по­биття колег і зафіксувала його на фото і відео.
Як повідомляє BBC-Ук­раїна, Ольга Сніцарчук під час засідання заявила, що “безсумнівним лідером і зачинщиком цієї історії був Вадим Тітушко”. А Влад Содель додав: “Якби співробітники міліції виконували свої обов’язки, усім було б краще – і Тітушкові, і нам, і всій країні”. Міліціонер Сергій Гром­ський заявив, що захищав журналістів, але не бачив факту їхнього побиття, як і не бачив, чи “хуліганив” Вадік Румун.
Київська учителька Ніна Москаленко також впізнала Румуна і подала на нього до суду через розгром свого будинку
Сам Тітушко своєї провини не визнав і повторював те, про що розповідав у своєму відеозверненні, оприлюдненому в інтернеті після подій 18 травня: нібито він не бив, а захищав журналістів… При цьому молодик  поводився зухвало і ще до початку засідання біля приміщення суду погрожував журналістові, який спитав його про причетність до рейдерського захоплення будинку київської учительки Ніни Москаленко. “Приходь до спортзалу, там поговоримо. Як ти зі мною розмовляєш? Ти мене провокуєш”, – сказав Вадік Румун, повідом­ляє Радіо Свобода.
Після цих слів і характерної жестикуляції адвокати забрали його від працівників медіа. А вже під час засідання адвокат Румуна Сергій Олійник постійно провокував журналістів. Зазначимо, що в справі про побиття представників медіа, крім Вадіка Румуна, судитимуть ще трьох “спортсменів”. Ця справа заполітизована, адже інцидент трапився під час опозиційної акції “Вставай, Україно!” і антифашистського маршу Партії регіонів, які проходили у столиці в один час.
На багатьох фото та відеоматеріалах Вадік Румун фігурував як охоронець акції Партії регіонів, проте згодом він сам заявив, що його найняли опозиціонери. При цьому не обійшлося й без політичних заяв. Зокрема, у Партії регіонів раніше казали, що в журналістів немає фактів їх побиття…
Учора київська учителька Ніна Москаленко заявила, що  впізнала Вадима Тітушка і подала позов до суду з вимогою притягнути його до кримінальної відповідальності за розгром помешкання на Печерську. Зазначимо, що на фото рейдерського захоплення її будинку і фото побиття журналістів 18 травня можна побачити багато однакових облич і окрім Вадіка Румуна!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.2623 / 4.08MB / SQL:{query_count}