Чи дочекаються депутати Президента?

Вікторові Януковичу пропонують виступити у Верховній Раді в п’ятницю

фото: byut.com.ua
Український гарант мо­­же виступити перед де­путатами парла­мен­ту у п’ятницю, 5 лип­ня. Таку пропозицію вчо­ра на погоджувальній раді лі­дерів фракцій та голів коміте­тів ВРУ вніс голова фракції “Бать­ківщина” Арсеній Яценюк. Опозиція хоче послухати Пре­зидента замість того, аби годину ставити за­питання урядові. Спікер Володимир Рибак пообіцяв передати цю пропозицію Вік­торові Януковичу особисто.
“Я не знаю графіка Президента, але сьогодні маю зустріч із Президентом і думаю, що завтра (2 липня – “Пошта”) зможу відповісти на це питання”, – сказав Рибак, повідомляє “Українська правда”. Зі слів лідера фракції Пар­тії регіонів Олександра Єфремова, виступ Президента перед депутатами 5 липня, в останній день другої сесії парламенту VII скликання, не має сенсу. Єфремов каже, що глава держави повинен прийти до парламенту вже після канікул –  на відкриття третьої сесії ВРУ, тобто у вересні.
Нагадаємо: питання особистого виступу Віктора Яну­ковича перед депутатами для опозиції на деякий час стало надто принциповим. Опозиціонери 6 і 7 липня через це навіть блокували трибуну ВРУ. Однак потім про це блокування забули, і Рада запрацювала без виступу Вік­тора Януковича. На зустріч із гарантом, яку Адміністрація Президента влаштувала для голів парламентських фракцій 19 червня, із опозиціонерів прийшов лиш Арсеній Яценюк. Крім нього, там бу­ли присутні голова фракції Партії регіонів Олександр Єф­ремов і голова фракції КПУ Петро Симоненко.
 До теми                                                     
Спішать працювати…
Цього тижня депутати від опозиції та більшості домовлятимуться про те, чи продовжувати роботу другої сесії парламенту, адже залишається ще багато питань, які треба розглянути. Загалом в останній пленарний тиждень ВРУ запланувала опрацювати 111 питань. Чи не найважливіше місце посідають законопроекти, необхідні для подальшої лібералізації візового режиму з Євросоюзом, а також виконання критеріїв для підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Опозиція запропонувала виділити для вирішення питань євроінтеграції окремий день, а за необхідності навіть скликати позачергову сесію.
Водночас, як кажуть лідер фракції ПР   О. Єфремов і спікер В. Рибак, ро­­боту парламенту заради всіх цих питань продовжувати не варто, а тіль­ки робочі дні – до розгляду пов­ного порядку денного. Фракція Партії регіонів також нібито готова підтримати опозицію і присвятити день ухваленню євроінтеграційних законів. А вже сьогодні ми мали б дізнатися, чи домовились обидві сторони щодо питання виборів у проблемних округах.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8813 / 4.07MB / SQL:{query_count}