Країна гопників

Міністр МВС Віталій Захарченко всю країну намагається переконати у тому, що братків на акції 18 травня найняла… опозиція

фото: facebook.com.sodel.vlad
Своєрідний сеанс групового гіпнозу намагався цього тижня провести “сімейний” міністр МВС Віталій Захарченко. Із трибуни парламенту він переконував країну у тому, що БТР, за допомогою якого здійснювалися провокації проти Яценюка, нібито прибув у центральну частину столиці разом із опозицією, і нібито саме ця опозиція для захисту своєї акції найняла спортсменів-гопників, які потім побили журналістку “5 каналу” Ольгу Сніцарчук та фотографа видання “Комерсант-Україна” Влада Соделя. І це при тому, що в БТРі був працівник міліції, а учасники бійок, які вже відомі на всю країну та серед яких був Вадим “Румун”, на безлічі фото та відео за кілька годин до побиття працівників ЗМІ були зафіксовані як охорона “антифашистської акції” Партії регіонів. Зазначимо, що в інтернеті з’явилося відеозвернення того самого спортсмена “Румуна”, який заявив: він не бив, а захищав журналістку “5 каналу” Ольгу Сніцарчук, і для захисту своєї акції його найняли опозиціонери. 
Самі журналісти та низка експертів висловили сумніви стосовно того, що цей запис спортсмен робив із власної волі у себе вдома. До речі, молодика вже затримали правоохоронці, і у вівторок відбувся паралельний допит “Румуна” та журналістки Ольги Сніцарчук. Потрібно також зазначити, що журналіст інтернет-видання Думская.net Валерія Івашкіна зняла відео, на якому видно, що саме “Румун” та інші братки почали бити працівників ЗМІ. Окрім цього, у соцмережі Facebook з’явилися фото, на яких дуже добре видно, як працівники “Беркуту” в парку за Михайлівським собором спілкуються із нападниками на журналістів. Пізніше цих братків відпустили, і міліція кілька днів нібито не могла знайти найбільш активного спортсмена.
Та найважливіше те, що один із тих спортсменів, які брали участь у сутичках 18 травня, в коментарі “Українському тижню” заявив: із бійкою їх підставили “регіонали”, які й наймали бійців. Відеозаяву “Румуна” цей співрозмовник назвав “роботою замовників від Партії регіонів”. “Думаю, зрештою вони “відмажуть” “Румуна”, вони вже пообіцяли це зробити. Умовний термін дадуть. Максимум трохи посидить, доки триватиме галас у ЗМІ…”, – сказав він. Цей боєць також підтвердив, що його колеги брали участь у рейдерській атаці будинку київської вчительки Ніни Москаленко, а сам він “працював” під час виборів на 223-му окрузі на боці представника від влади Віктора Пилипишина. 
Зазначимо, що учора Шевченківський райсуд Києва вирішив випустити головного фігуранта інциденту із побиттям журналістів “Румуна” під заставу у майже 23 тисячі гривень, повідомляє “Лівий берег”. На пошук цієї суми спортсмен матиме п’ять днів. Додамо, що побиття журналістів 18 травня міліція перекваліфікувала на “хуліганство”.

До теми:

Дійте! 
Представники ЄС вже закликали українську владу “оперативно і ефективно” розслідувати інцидент із побиттям журналістів. Водночас журналісти учора прийшли на відкрите засідання уряду, вимагаючи розслідувати побиття своїх колег. Троє із них на спині мали плакати із написами “Сьогодні –журналістка! Завтра – ваша дружина, сестра, донька. Дійте!”. У відповідь на це прем’єр Микола Азаров наказав виставити їх за двері, “всіх поіменно записати і позбавити акредитації”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7558 / 4.08MB / SQL:{query_count}