Новостворена партія «Єдиний центр» буде командного, а не лідерського типу

Упродовж останнього тижня на теренах Західної України, зокрема і у Львові, презентували новостворену політичну партію «Єдиний центр», яка має на меті стати сильною, проукраїнською політичною структурою командного, «а не лідерського, вождистського типу». Зокрема, партія має намір об’єднати людей, які хочуть, аби їх діти жили у якісно новій Україні. Перебуваючи у Львові, лідер партії, народний депутат України від фракції НУНС Ігор Кріль, заявив, що «Єдиний центр» розраховує на сильні та моральні особистості. У місті Лева Ігор Кріль, як менеджер процесу, провів зустріч із потенційним активом обласної організації партії.

kril.jpgУпродовж останнього тижня на теренах Західної України, зокрема і у Львові, презентували новостворену політичну партію «Єдиний центр», яка має на меті стати сильною, проукраїнською політичною структурою командного, «а не лідерського,  вождистського типу». Зокрема, партія має намір об’єднати людей, які хочуть, аби їх діти жили у якісно новій Україні. Перебуваючи у Львові, лідер партії, народний депутат України від фракції НУНС Ігор Кріль, заявив, що «Єдиний центр» розраховує на сильні та моральні особистості. У місті Лева Ігор Кріль, як менеджер процесу, провів зустріч із потенційним активом обласної організації партії.

 

«Щоб бути успішною, країна повинна мати згуртовану еліту, яка б працювала над чітко визначеною національною ідеєю. Якщо це вдаться, зможемо на рівних спілкуватися з сильними світовими державами», – наголошує лідер партії «Єдиний центр», народний депутат Ігор Кріль.

Головна мета «Єдиного центру», як акцентує лідер партії, доносити до громадян правду, а не брехати, обіцяючи скасування строкової служби та виплат за два роки знецінених внесків колишнього Ощадбанку СРСР.

Ігор Кріль наголосив, що принциповою позицією засновників партії є формування місцевих партійних осередків знизу, на основі ініціативи її місцевих членів. «27 березня 2008 року (дата створення партії «Єдиний центр». – Авт.) –  ми дали імпульс суспільству, забезпечили організаційну побудову політичної структури. Але ми лише почали політичний процес, який повинен бути побудований знизу і має на меті у кожному регіоні України об’єднати людей найбільш відомих, авторитетних та порядних. Саме зараз цей процес триває, зокрема і на Львівщині», – говорить парламентар. Й додає: «Люди внизу об’єднаються,  вирішать свої питання, оберуть найбільш достойних на форум «Єдиного центру» і там вирішать, хто керуватиме ними завтра. Знаю достеменно: це буде найбільш достойний, або найбільш достойна. Щасливий, що сьогодні мої колеги доручили мені бути менеджером цього процесу. Маю можливість зробити те, що знаю, можу, і те, що вважаю за необхідне», – говорить Ігор Кріль. При цьому додає: «Формуємо політичний процес нового типу – командного. І люди, які туди входитимуть, будуть зрозумілі як у Галичині, так і у Донецьку та Криму». Варто зазначити, що у Львові І. Кріль спростував інформацію про те, що «Єдиний центр» створюють за підтримки Рината Ахметова.

 

«Єдиний центр» стане тим центром, який в конкретному місці об’ єднає конкретних людей над вирішенням конкретних проблем. І це принесе користь усьому суспільству», – говорить Ігор Кріль.

За словами народного депутата, нинішня політична приналежність людей, які стануть членами нової партії, не важлива. «Новостворена партія розраховує на сильних та  моральних особистостей. Не має принципового значення, в якій партії сьогодні людина», - наголошує народний депутат.  «Єдиний центр» готовий прийняти до своїх лав представників будь-яких партій, зокрема, «Нашої України», БЮТ, Партії регіонів, Соцпартії чи Компартії. 

Згідно з рішенням президії партії, однією з вимог під час формування «Єдиного центру»  (особливо на регіональному рівні), є те, щоб жоден представник виконавчої влади в регіонах чи в центрі не очолював партійних організацій. «Однозначно дотримаємося цього принципу, адже вважаємо,  що він є важливим та потрібним, як для загального сприйняття у суспільстві, так і для результату роботи наших політичних структур на місцях», – акцентує парламентар. Й додає: «Будемо вітати бажання вступу до нашої політичної структури будь-якої особистості, яка може принести користь процесу». При цьому, нардеп запевнив
львівські мас-медіа, що під час формування партії «не будуть використовувати адмінресурсу». «Ми нічого не обіцяємо людям, щоб залучити їх у партію. Ми лише доносимо нашу позицію, а люди вже самі визначаються, чи варто їм долучатися до цього процесу», - відповів на запитання «СП» парламентар, додаючи, що певним посадовцям навіть пропонуватимуть залишити свої посади. «Сильною та моральною особистістю» Ігор Кріль хоче бачити й лідера партійної організації на Львівщині.  Утім, парламентар так і не назвав жодного прізвища.

«Віктор Ющенко знову буде Президентом, бо так потрібно Україні», – переконаний лідер партії. На його думку, у чинного глави держави, незважаючи на оприлюднені результати різних соцопитувань, є хороші шанси очолити країну вдруге.

На запитання «СП», які політичні  шанси, на думку І. Кроля, має «Єдиний центр», лідер партії відповів: «Те, що політичні сили набирають на виборах, визначається людьми. А люди визначають те, наскільки їх внутрішній стан готовий до того чи іншого перебігу подій у державі. Якщо будемо чесно та відверто працювати, чесно робити те, що кажемо, то згодом Бог дасть стільки відсотків, щоби ми могли робити заплановану роботу. Для нас арифметичні підрахунки є неважливими, важливою для нас є команда якісних, потужних особистостей, які на місцях доводитимуть, що це є інший політичний процес». Народний депутат запевнив, що він та його колеги «робитимуть усе, аби «Єдиному центру» громадяни довіряли».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3763 / 4.04MB / SQL:{query_count}