Просто PR

Експерт вважає узгодження кандидатів між “Батьківщиною” та УДАРом насамперед грою на публіку

Експерт вважає узгодження кандидатів між “Батьківщиною” та УДАРом насамперед грою на публіку

Дві основні опозиційні сили насправді дійшли згоди лише на мізерній кількості мажоритарних округів, що ж до решти почали звинувачувати один одного у нечесній грі. Експерти зазначають, що ситуація прогнозована.  “Усім з самого початку було зрозуміло, що узгодження кандидатів відбудеться там, де ситуація і так очевидна. Однак у більшості своїй спірні принципові округи, де воюють кандидати від “Батьківщини” і УДАРу, лінійного перетоку голосів не буде ні за яких обставин… Процес узгодження кандидатів-мажоритарників від Об’єднаної опозиції та УДАРу має у більшості випадків винятково PR-ефект, оскільки щодо проблемних округів взаємного зняття не прогнозується”, – наголосив Олексій Голобуцький, заступник директора Агентства моделювання ситуацій, інформує ресурс ForUm.

Варто зазначити, що деякі зняті “Батьківщиною” мажоритарники категорично не погоджуються зі своєю участю. Зокрема, Володимир Березін (кандидував від Об’єднаної опозиції на Донеччині) назвав рішення з’їзду “Батьківщини” “ударом у спину”. Окрім нього Кирило Храпко і Вадим Глушко, котрі спочатку були висунуті, а потім зняті на Харківщині вже заявили, що оскаржуватимуть рішення своєї політсили в суді. “Не було жодних попередніх переговорів, щоб хтось нам пояснив, навіщо це взагалі зробили, на догоду кому. Ми не збираємося здаватися в принципі. Ми вважаємо це рішення з’їзду юридично невірним, нелегітимним, тому що, згідно статуту ВО “Батьківщина” , зняття мажоритарників не входить до компетенції з’їзду “Батьківщини”. Тобто крапку тут ми ще не ставимо. У нас остання інстанція – це суд”, – заявив Глушко в коментарі медіа-групі “Об’єктив”.

З огляду на це цікавими є заяви політтехнолога Тараса Березовця. Зокрема, директор компанії стратегічного консалтингу Berta communications зазначив, що є кричущі випадки, коли соціологічні дослідження для узгодження кандидатів від опозиції на користь УДАРу” писали “на колінах” і вони не відповідали справжній ситуації у округах, інформують УНН. Експерт навів приклад, коли штучно занижували рейтинги київських кандидатів від “Батьківщини” Чорноволенка, Ляпіної та Терьохіна. Зазначимо, що Об’єднана опозиція відмовилась знімати з реєстрації цих кандидатів. “Постраждали” менш відомі.

А тим часом “Батьківщина” і “Свобода” вже анонсували, що завтра відбудеться підписання угоди про коаліцію у новому парламенті, а також закликали приєднатись до них політсилу Кличка.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7365 / 4.09MB / SQL:{query_count}