Під наглядом

Веб-камери уже встановили на всіх виборчих дільницях України

Веб-камери уже встановили на всіх виборчих дільницях України

На початку цього тижня закінчились технічні роботи зі встановлення систем відеоспостереження за парламентськими виборами – 2012. Про це заявив прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з Одрі Гловер, головою міжнародної місії Бюро демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ зі спостереження за виборами в Україні, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Ми завершили технічну роботу зі встановлення веб-камер на всіх 34 тисячах виборчих дільниць. Пішли на це тому, що зацікавлені, аби в усіх була можливість спостерігати за тим, як відбуваються вибори в нашій країні, в усіх її куточках”, – зазначив прем’єр. І нагадав, що частина встановлених камер буде направлена на виборчі урни, тож буде чітко видно, як людина кидає бюлетень. Інші камери спрямують на столи реєстрації виборців, і вони покажуть, скільки бюлетенів було отримано на дільниці. 

Одрі Гловер наголосила на тому, що місія ОБСЄ подаватиме у своїх звітах лише правдиву інформацію про вибори в Україні. “На цих виборах ми будемо так само об’єктивними, як і під час усіх інших місій. У нас є цільова група, яка складається з 20 осіб, а також 90 спостерігачів, котрі працюватимуть тривалий час.  Перед виборами до нас приєднається й понад 600 короткотермінових спостерігачів. Відповідно до своєї методології ми збираємо інформацію і факти з усієї території країни”, – зауважила Гловер, інформує “5 канал”. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1782 / 4.07MB / SQL:{query_count}