Церква захищає леді Ю

Патріарх Філарет рекомендував українцям голосувати за тих, хто захищає українську мову

Патріарх Філарет рекомендував українцям голосувати за тих, хто захищає українську мову

Глава Української православної церкви Київського патріархату уже вкотре просив Віктора Януковича звільнити лідерів опозиції. “Говорив я з президентом Януковичем і про ув’язнених Тимошенко та Луценка. Ми не втручаємося у судові справи, але просили президента про їхнє помилування для того, щоб заспокоївся народ і не було розділення нації та внутрішніх потрясінь”, – зазначив Філарет під час свого візиту до Чернівців, інформує УНІАН. 

З його слів, він мав можливість “нагадати президентові Януковичу та його оточенню, що вони теж християни і що їх колись теж чекатиме Суд Божий”.

Крім того, Патріарх наголосив, що Церква не повинна втручатись у виборчий процес та займатись агітацією за ту чи ту політичну партію.  Однак їй не байдуже, якою дорогою піде Україна. “Саме тому ми даємо загальні настанови, за яких кандидатів треба голосувати. Мовиться не про партії, а про кандидатів будь-яких партій, за яких рекомендуємо голосувати віруючим нашого патріархату. Перш за все ми кажемо: голосуйте за тих, хто захищає українську мову. Якщо кандидати цього не роблять, це означає, що вони проти Української держави і не хочуть її захищати, тому просимо за таких не голосувати”, – сказав Філарет. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.7077 / 4.06MB / SQL:{query_count}