Вибори-2012: усе менше прозорості

Сьогодні завершується термін подання кандидатур до дільничних виборчих комісій. Та їхній склад буде сформований за процедурою, яка не виключає маніпуляції

Сьогодні завершується термін подання кандидатур до дільничних виборчих комісій. Та їхній склад буде сформований за процедурою, яка не виключає маніпуляції

Одразу ж після скандалу із формуванням окружкомів Центральна виборча  комісія підготувала українцям новий,  не дуже приємний подарунок. ДВК, які організовують голосування і здійснюють підрахунок голосів на кожній дільниці, будуть формуватись так само – методом єдиного жеребкування. Ті суб’єкти виборчого процесу, яким пощастить, зможуть “накрити” всі ДВК у окрузі, адже кожна окружна виборча комісія проводитиме таке “сліпе” жеребкування для всіх своїх дільниць загалом.

Експерти стверджують, що технологія формування ОВК, у більшості з яких місця отримали маргінальні маловідомі партії, переходить на рівень дільничних комісій. І як не можуть налагодити нормальної роботи окружкоми, так не зможуть цього зробити й дільничні виборчі комісії.  

Зауважимо, що жеребкування під час формування окружних і дільничних виборчих комісій передбачене компромісним законом про вибори, який торік  прийняла провладна більшість разом із опозицією у парламенті. 

Сама ж процедура жеребкування була прописана в постанові ЦВК від 17 травня цього року і передбачала жеребкування для кожної ДВК окремо. 

Проте минулої п’ятниці, за п’ять днів до формування комісій, ЦВК за доволі дивних обставин, без оприлюднення порядку денного свого засідання прийняла Постанову №88, в якій змінила процедуру жеребкування. 

Без запровадження цих змін 12-ти окружкомам Львів­щини для формування 2162 дільничних виборчих комісій довелося  б у середньому 180 разів проводити жеребкування. Відповідно збільшувались би шанси кожного суб’єкта виборчого процесу мати своїх представників у окремо взятій ДВК. 

Також зазначимо, що не для всіх дільничних комісій знадобилося б жеребкування. Адже їх кількісний склад визначається законом: 18 членів у малих дільницях (із чисельністю виборців до 500 осіб), 20 членів у середніх дільницях (від 500 до 1500 осіб) і 24 члени у великих дільницях (понад 1500 осіб). Одного свого представника у кожній комісії обов’язково матимуть п’ять партій, представлених фракціями у парламенті, а решта складу формується за поданнями інших суб’єктів виборчого процесу. І якщо б подання не перевищували допустиму кількість членів ДВК, то жеребкування не потрібно було б проводити. Та експерти кажуть, що маніпулятивна технологія буде використана сповна, тому подань буде значно більше. 

Отже, матимемо дільничні виборчі комісії, які невідомо коли розпочнуть свою роботу, їх членів масово мінятимуть, а “технічні” кандидати продаватимуть своїх представників. 

Але ці комісії є важливими для мажоритарників. Адже ДВК може визнати недійсним голосування на виборчій дільниці за певних обставин. І при несуттєвому розриві у голосах між кандидатами така “ліквідація” конкурентами “незручних” дільниць зможе позбавити особу депутатського мандата.

ДО ТЕМИ

Спостерігачам зміни не сподобались

Міжнародна організація ENEMO висловила занепокоєння щодо змін у формуванні дільничних виборчих комісій шляхом проведення єдиного жеребкування,  оскільки такий підхід не може гарантувати збалансованого представництва всіх політичних партій у ДВК. Про це повідомляє “Українська правда”. ENEMO закликає Центральну виборчу комісію переглянути останнє рішення і забезпечити справедливий та збалансований склад дільничних виборчих комісій в округах шляхом проведення окремого жеребкування партій для кожної дільничної комісії. Представники місії розкритикували й те, яким чином ЦВК ухвалила ці зміни. Вони  рекомендують Центрвиборчкому принаймні оголошувати попередній порядок денний і надавати проекти рішень. 

КОМЕНТАРІ

Оксана Дащаківська, виконавчий директор Львівської обласної громадської організації "Комітет виборців України":

Назар Бойко, керівник моніторингово-аналітичної групи "Цифра":

- "Комітет виборців України" висловлює свої застереження щодо цієї ситуації. Адже змінювати правила під час гри недоцільно. Якщо процедура вже була затверджена, краще її дотримуватись. Звернімо увагу на те, що президент Янукович обіцяв прийняття закону про вибори за рік до волевиявлення, а також його дотримання. Закон не порушується, але вносяться зміни з допомогою постанов ЦВК. На нашу думку, всі ці процедури формування комісій мали бути прописані в Законі "Про вибори народних депутатів", в кращому випадку, мав би бути прийнятий виборчий кодекс, що зробив би  їх типовими на всіх виборах і референдумах.А так ми кожного разу чекаємо змін, і вони зазвичай мають технологічний характер, щоб забезпечити перевагу тієї чи іншої сили у виборчих комісіях та виборчому процесі загалом.
- Не йдеться про рівність шансів суб'єктів виборчого процесу у формуванні ДВК, а лише про спрощення процедури формування більшостей у комісіях тими політичними силами, які займались такою діяльністю на рівні окружкомів (представники "Цифри" повідомляли, що мані­пулятивну технологію формування ОВК використала партія влади - "Пошта"). Якщо говорити про європейський досвід, то, до прикладу, в країнах Балтії вагому роль у формуванні дільничних виборчих комісій відіграють органи місцевого самоврядування (загалом, там процедури набагато прозоріші, аніж в Україні). В наших умовах це міг би бути досить прогресивний крок.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.2942 / 4.14MB / SQL:{query_count}