Поклялись у вірності

Опозиціонери пообіцяли не виходити із фракції “Батьківщина”  у парламенті наступного скликання

Опозиціонери пообіцяли не виходити із фракції “Батьківщина”  у парламенті наступного скликання

Боротьбу із “тушкуванням” депутатів Об’єднана опозиція вже розпочала. Цими вихідними кандидати, які йдуть на вибори від ВО “Батьківщина” присягнули на  вірність українському народові. Окрім підписання пафосного документа, кожен з кандидатів також урочисто пообіцяв у разі його обрання народним депутатом вступити до фракції “Батьківщина” у Верховній Раді VII скликання та ані юридично, ані фактично не виходити з неї протягом дії мандату, наданого йому виборцем.

Якщо ж їхня політична позиція піде наперекір позиції фракції, тоді кандидати зобов’язались  скласти із себе повноваження народних депутатів України.

Зауважимо, що такий прояв єдності та монолітності Об’єднаної опозиції відбувся на тлі “бунту” незадоволених списком “Батьківщини” опозиціонерів. Деякі з них залишили свою фракцію ще у нині чинному парламенті. 

Також зазначимо, що експерти не надто повірили у щирість обіцянок. Адже як показала практика минулих скликань ВРУ, “тушки” завжди з’являлись в залежності від політичної кон’юнктури, а не наявності чи відсутності передвиборчих клятв.

“Вже клялися, вже підписувалися, вже були і на минулих виборах, а в деяких партійних структурах і на позаминулих цілі списки із особистими підписами хіба що не кров’ю про те, що всі будуть працювати так, як належить. Чим це скінчилося? Ми щоразу бачили одне й те саме: люди виходять як тільки пахне або вигодами, або проблемами”, – зазначив в ефірі “Ера-FM” Олександр Нарбут, експерт “Українського клубу”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7318 / 4.07MB / SQL:{query_count}