Уряд має намір рекомендувати Президенту звільнити п’ять губернаторів

Кабінет Міністрів України на своєму наступному засіданні заслухає п’ять керівників обласних державних адміністрацій щодо стану погашення заборгованості із заробітної плати та ситуації із зростанням цін в регіоні. Про це вчора, 7 травня, повідомив перший віце-прем’єр-міністр України Олександр Турчинов. Він зауважив, що перелік таких областей (з найгіршими показниками) буде визначатися за підсумками аналізу економічної ситуації в регіонах, який наразі здійснює Міністерство економіки, а також на підставі показників Державного комітету статистики. Управління у зв’язках із засобами масової інформації секретаріату Кабінету Міністрів України.

Кабінет Міністрів України на своєму наступному засіданні заслухає п’ять  керівників обласних державних адміністрацій щодо стану погашення заборгованості із заробітної плати  та ситуації із зростанням цін в регіоні. Про це вчора, 7 травня, повідомив перший віце-прем’єр-міністр України Олександр Турчинов. Він зауважив, що перелік таких областей (з найгіршими показниками) буде визначатися за підсумками  аналізу економічної ситуації в регіонах, який наразі здійснює Міністерство економіки, а також на підставі показників Державного комітету статистики. Управління у зв’язках із засобами масової інформації секретаріату Кабінету Міністрів України.

О. Турчинов повідомив, що уряд занепокоєний стрімким підвищенням цін у деяких регіонах. За його словами, Державний резерв за наказом  уряду проводить товарні інтервенції щодо дешевого борошна, цукру і м’яса. Однак, за його словами, з окремих позицій в  деяких регіонах ресурси Держрезерву використані на 10-20 %. «Фактично можна сказати, що деякі регіони демонструють, що вони не потребують ні дешевого борошна, ні дешевого цукру, ні дешевого м’яса», - зауважив О. Турчинов. Він додав, що уряд розцінює таку позицію або як нездатність керівників обласних адміністрацій працювати, або  як неприхований  саботаж.   

Урядовець підкреслив, що якщо ситуація в регіонах не поліпшуватиметься, а керівники не демонструватимуть бажання  змінити її на краще, то щодо таких глав адміністрацій  Кабінет Міністрів буде вносити Президенту пропозиції їх звільнення. Він також повідомив, що уряд здивований заявами Секретаріату Президента про заборону главам  адміністрацій приїжджати на засідання Кабінету Міністрів: «Це, безумовно, порушення конституційних вимог і повноважень уряду». Із поінформованих джерел «СП» стало відомо, що львівського очільника області – т. в. о. губернатора Миколи Кметя – у «чорному» списку немає.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4402 / 3.98MB / SQL:{query_count}