Чорновіл постоїть збоку

У жоден політичний проект не має наміру йти екс-член Партії регіонів Тарас Чорновіл. Він вважає, що в сучасній політичній ситуації немає куди іти, а потрібно "бути десь в стороні".

У жоден політичний проект не має наміру йти екс-член Партії регіонів Тарас Чорновіл. Він вважає, що в сучасній політичній ситуації немає куди іти, а потрібно "бути десь в стороні".

"Я дуже шаную Арсенія Петровича. Він імпонує мені як людина з дуже швидким розумом, але ми зможемо про щось говорити тільки тоді, коли зникне фактор покровителя. Доки є фактор співпраці з Президентом, я виключаю співпрацю з такими людьми", - прокоментував Тарас Чорновіл можливість свого входження до майбутнього політичного проекту Голови Верховної Ради Арсенія Яценюка.

Депутат також спростував чутки про входження до БЮТ: "Ходили якісь чутки, що до мене якимось чином протоп­тав стежку БЮТ. Не проклала стежечку Юлія Володимирівна. Я її критикував і буду критикувати".

Окрім того, Тарас Чорновіл вважає, що його ви­хід із Партії регіонів є прелюдією до фіналу політичної кар'єри. Про це Чорновіл заявив на прес-конференції в УНІАН. Най­­головнішим мотивом виходу з партії Чорновіл називає свою "ультражорстку критику партії і те, що Пар­тія регіонів, по суті, лягла під президентські структури". Він також додав, що буде депутатом, доки діятиме ця Верховна Рада. За прогнозом Т. Чорновола, найближчими днями з'явиться указ Президента про розпуск Верховної Ради.

"У вівторок або середу слід чекати проміжного указу Ющенка про припинення повноважень Верховної Ради, оскільки він таки хоче цієї Ради позбутися. Але потім десь за два тижні цей указ буде скасований", - додав Чорновіл. Далі Президент скасує свій указ для того, щоб Рада внесла зміни до Закону про бюджет в частині фінансування виборчої кампанії.

"Після цього з'являється новий указ. Дата указу буде в районі кінця 20 чисел жовтня, в межах 60 днів проводяться вибори. І ви прекрасно розумієте, яка в цей період буде явка. Якщо ще включити судову систему красиво, то 50-ти процентний бар'єр не буде перейдений", - продовжив Чорновіл.

Потім, за його словами, відбудеться повторне голосування, де знову спрацює судова система, і вибори буде зірвано.

"Далі відбудуться вибори конституційної асамблеї. Я на скільки знаю, вже розписаний метод, як її обирати, яка має на якийсь час нібито замінити Раду, яка має прийняти абсолютно нову редакцію Конституції. Конституція тут і не ночувала в цьому", - резюмував Чорновіл.

Одночасно з цим відбудеться відставка уряду "за якими завгодно надуманими причинами". "Або через кримінальну справу - не даремно Лазаренка смикнули, або через фізичне усунення Прем'єра. Я знаю, що такі речі обговорювалися досить активно ще рік назад. Ціль цього - президентське правління, при якому Президент буде себе демонструвати ще й рятівником країни", - повідомив нардеп.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6562 / 4.09MB / SQL:{query_count}