Десять днів на виборчий список

До 10 квітня опозиція має визначитися із єдиним списком. Щоправда домовилася про це далеко не вся опозиція, а лише “основна”. 

До 10 квітня опозиція має визначитися із єдиним списком. Щоправда домовилася про це далеко не вся опозиція, а лише “основна”.

Про це заявлено учора під час з’їзду партії “Батьківщина”, на якому були присутні політичні соратники сили. Зокрема, про узгодження кандидатів заявили друга особа БЮТу Олександр Турчинов та лідер “Фронту змін” Арсеній Яценюк. Вони пообіцяли, що у наступні три тижні опозиція публічно оголосить про те, яким чином об’єднані опоненти влади перемагатимуть на виборах до парламенту.
“Думаю, що ми вийшли на фінішну пряму щодо формату виборчої кампанії 2012-го року. Дозволю собі запропонувати вам, шановні колеги, щоб протягом наступних трьох тижнів ми поставили крапку і публічно оголосили про те, яким чином об’єднана опозиція буде перемагати на парламентській кампанії 2012-го року”, – сказав Яценюк, виступаючи 30 березня на з’їзді партії “Батьківщина”. Навіть більше, у лідера “Фронту змін” переконання, що опозиція розвіяла сумніви щодо своєї нездатності об’єднатися – адже ж створила Комітет опору диктатурі, зуміла домовитися про формування єдиного списку кандидатів від опозиції у мажоритарних округах. Хоча у тексті резолюції, прийнятій за підсумками зустрічі, йдеться про те, що цей самий список мають узгодити до початку травня.
За словами ж першого заступника голови парії “Батьківщина” Олександра Турчинова “пора закінчувати всі узгодження і консультації та переходити до створення єдиних штабів об’єднаної опозиції як у центрі, так і на місцях”.
На цьому ж з’їзді брат Юрія Луценка Сергій зачитав звернення лідера “Народної самооборони”, у якому йдеться про рішення приєднатися до “Батьківщини”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.8370 / 4.06MB / SQL:{query_count}