Янукович дав задній хід

Партія регіонів призупинила будь-які переговори про створення коаліції. Про відповідне рішення президії фракції повідомив народний депутат, "регіонал" Олександр Єфремов.

timya.jpgПартія регіонів призупинила будь-які переговори про створення коаліції. Про відповідне рішення президії фракції повідомив народний депутат, "регіонал" Олександр Єфремов.

Причина такого тайм-ауту - біло-блакитні вичікують, про що ж домовляться між собою колеги з "помаранчевого" табору. "Президія прийняла рішення тимчасово призупинити усі переговори з іншими фракціями до того моменту, поки представники помаранчевої коаліції не з'ясують конфігурацію між собою. При цьому ми готові повернутися до переговорів", - зазначив О. Єфремов.

Він додав, що зважаючи на заяви БЮТ, НУ-НС і Блоку Литвина про створення коаліції на трьох, Партія регіонів воліє дочекатися результатів цих переговорів і лише після цього продовжувати свої. Відповідаючи на запитання журналістів, скільки зустрічей було між БЮТ і ПР, депутат повідомив: "Їх неможливо порахувати. Були зустрічі на рівні представників фракцій, які вели переговори, були зустрічі керівників фракцій, були зустрічі у по­двійному форматі між лідерами політичних сил".

Складними називає переговори з БЮТ і лідер Партії ре­гіонів Віктор Янукович.

"Ідуть дуже важкі переговори. Складність полягає в тому, що у нас практично немає фун­даменту для ідеологічних домов­леностей", - констатував головний "регіонал".

"Не встигли ми проголосувати закон про держслужбу, БЮТ уже відмовляється від того, що російська мова може використовуватися у діловодстві", - пояснив Віктор Янукович. Він назвав дострокові вибори небажаним варіантом, оскільки вони "дестабілізують ситуацію, щоб за рахунок цього перемогти Партію регіонів на президентських виборах".

"Якщо ми знайдемо будь-яке рішення, яке задовольнить нас з політичної точки зору - ми зробимо все, щоб дострокових парламентських виборів не було, - заявив Янукович. - Але, скоріше за все, нам це зробити не вдасться".

На думку лідера ПР, "можливо, дострокові вибори - це і є вихід, але не для них, а для країни". Щобільше, Віктор Янукович запевнив, що після дострокових виборів Партія регіонів зможе створити коаліцію без "Нашої України" чи БЮТ.

"Нам вдасться зібрати достатньо голосів, щоб створити власну коаліцію", - переконаний Янукович.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7296 / 4.09MB / SQL:{query_count}