Пільги залишити

Законопроект про виконання рішень судів в Україні без розділу, який стосується обмеження соціальних... 

Законопроект про виконання рішень судів в Україні без розділу, який стосується обмеження соціальних виплат і пільг, буде розглянутий у парламенті на наступному пленарному тижні.

Про це заявив голова ВРУ Володимир Литвин. “Пропозиція була від уряду, від прем’єр-міністра розглянути це питання щодо прийняття закону в частині гарантій виконання рішень суду без заключних положень, де мова йде конкретно про 16 соціальних законів”, – сказав спікер. “Таким чином, прийняти тільки одну частину і не чіпати інших законів, які визначають рівень соціальних виплат “, – додав Литвин. 
Спікер підкреслив, що пропонує парламенту про­аналізувати угоди, які підписані між урядом та громадськими організаціями, зокрема, ветеранськими, афганськими та чорнобильськими, і розглянути це питання на наступному пленарному тижні. “Було публічно оголошено на всю країну про те, що ці законопроекти не будуть розглядатися, і тут раптом він ставиться в частину для прийняття”, – зазначив Литвин.
“Але це може відразу ж викликати певні сумніви і недовіру в тому плані, що намагаються, заспокоюючи громадськість, провести ці законопроекти через ВРУ. Є психологічний момент, і я не хотів би, щоб остаточно ВРУ і я, як її голова, втрачали довіру”, – резюмував спікер.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.7084 / 4.06MB / SQL:{query_count}