Три умовні роки для Діденка

Печерський районний суд Києва визнав винним у скоєнні службового злочину колишнього першого заступника голови НАК “Нафтогаз України” Ігоря Діденка (на фото) й обрав йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з відтермінуванням виконання вироку на три роки.

Печерський районний суд Києва визнав винним у скоєнні службового злочину колишнього першого заступника голови НАК “Нафтогаз України” Ігоря Діденка (на фото) й обрав йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з відтермінуванням виконання вироку на три роки. Відповідне рішення вчора, 5 вересня, оголосила головуюча у судовому процесі суддя Оксана Царевич.
Також суд позбавив Діденка права протягом одного року обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та госпо­дарсько-адміністра­тивними функціями підприємств усіх форм власності.
Суд ухвалив рішення змінити міру запобіжного заходу на підписку про невиїзд, звільнивши Діденка з-під арешту в залі судового засідання.
Суд також зняв арешт з майна Діденка. “Арешт, накладений на майно Діденка, зняли”, – сказала суддя Оксана Царевич.
Вона додала, що арешт із майна знято через те, що ніхто не подавав цивільний позов до Діденка.
Нагадаємо, Ігор Діденко разом із екс-головою Державної митної служби Анатолієм Макаренком та екс-начальником відділу Київської регіональної митниці Тарасом Шепітьком притягувався до кримінальної відповідальності у справі щодо законності розмитнення у 2009 році 11 млрд кубометрів газу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6600 / 4.06MB / SQL:{query_count}