Цікаво, об’єктивно та зрозуміло

З першого жовтня редакцію газети “Львівська Пошта” очолює новий редактор Ірина Цицак.

З першого жовтня редакцію газети “Львівська Пошта” очолює новий редактор Ірина Цицак.

Доброго дня, шановні читачі “Львівської Пошти”!

Передусім тішуся з того, що після студентської практики факультету журналістики ЛНУ ім. І. Франка прийшла у вересні 1996 року на роботу в редакцію “Суботньої Пошти” і відтоді 14 років свого життя разом з Вами, шановні читачі! Тепер же тішуся і з того, що матиму змогу разом із колективом газети доносити до Вас свіжу інформацію у новій для мене ролі – головного редактора “Львівської Пошти”.

Важливо, що за ці роки у газеті зі мною поруч завжди працювали й сьогодні працюють талановиті журналісти і фотографи, вимогливі літредактори і професійні дизайнери-верстальники, які роблять цю газету для Вас, шановні читачі!

Газета багато років поспіль (нагадаю, що перший її номер вийшов друком у 1995 році) була тижневиком і виходила лише у четвер. У 2008-му змінився її зовнішній вигляд, формат та періодичність – читачі про усі найголовніші та найцікавіші новини Львова, України та світу на шпальтах нашого видання дізнаються щовівторка, щочетверга та щосуботи. Зі січня 2010 року ми змінили назву газети зі “Суботньої Пошти” на “Львівську Пошту”. Ми й надалі будемо виходити тричі на тиждень – командою планувати чергові номери, обговорювати теми, дискутувати та жартувати, а згодом радіти за кінцевий продукт, який потім Ви читаєте удома, на роботі чи у кав’ярні за філіжанкою нашої, львівської, найсмачнішої кави!

Писати для читачів цікаво, актуально, об’єктивно, зрозуміло та збалансовано – головне правило редакційної політики. Наші журналісти й надалі залишатимуться ідейними, креативними, наполегливими, сміливими та відданими своїй справі, робитимуть чіткі та правильні акценти у тій чи іншій темі матеріалу, відповідно, читач легко сам зробить висновки. Ми й надалі критикуватимемо посадовців за їхні помилки та зловживання, а силовиків за бездіяльність, детально аналізуватимемо події на політичній шахівниці, братимемо ексклюзивні інтерв’ю, щиро допомагатимемо героям наших матеріалів у важких життєвих ситуаціях, розповідатимемо про досягнення медиків, успіхи та родини відомих особистостей, творчих людей та спортсменів тощо.

Ми плануємо посилити новинно-інформаційну частину, розширити тематику, ввести нові рубрики, а також подавати більше практичних порад, цікавих фактів та позитивних життєвих прикладів. Разом із журналістським колективом ще більше уваги ми зосередимо на висвітленні львівських новин – магістральних подіях в економічному, соціальному та політичному житті міста та області. Ще б пак, ми ж “Львівська Пошта”, де на наших шпальтах читач знайде багато цікавого та корисного для себе! Редакція газети і з великим натхненням працюватиме для Вас, шановні читачі “Львівської Пошти”!

З повагою, головний редактор Ірина Цицак

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.4480 / 4.08MB / SQL:{query_count}