“Пошта” і криза

Економічні негаразди характерні не тільки загальним спадом виробництва, зубожінням мільйонів, але й неймовірною кількістю чуток, спричинених туманними перспективами, невизначеністю та непевністю навіть найстабільніших понять. І ці чутки іноді шкодять більше, ніж неочікуване падін­ня долара.

Економічні негаразди характерні не тільки загальним спадом виробництва, зубожінням мільйонів, але й неймовірною кількістю чуток, спричинених туманними перспективами, невизначеністю та непевністю навіть найстабільніших понять. І ці чутки іноді шкодять більше, ніж неочікуване падін­ня долара.

Криза торкнулася усіх без винятку, а мас-медіа й поготів. Щодень чуємо, що якась з газет зменшує обсяги, починає рідше з'являтися в кіосках, телеканали потерпають від катастрофічного падіння прибутків від реклами, а це, зважаючи на коштовність виробництва телевізійного продукту, неминуче позначається й на якості запропонованих глядачеві програм.

Через отаку непевність в редакції нашої газети частіше залунали дзвінки від читачів, які просять сказати напевно, чи слід їм передплачувати нашу газету, чи, може, не варто, оскільки, як видно із загальної ситуації, може статися так, що "Пошта" не виходитиме у заданому обсязі й зі звичною з вересня 2008-го пе­ріодичністю.

Із усією відповідальністю головного редактора стверджую: "Пошта" наступного року залишатиметься у звичному форматі, з нинішньою кіль­кістю шпальт (16), з теледодатком у четвер і виходитиме, як і досі, тричі на тиждень. Ми не маємо наміру скорочувати штат журналістів, оскільки вважаємо свою команду найпрофесійнішою.  

Це щодо формального життя "Пошти" наступного року. Але, гадаю, не менш важливим буде й наповнення газети. Зважаючи на економічну скруту, спробуємо стати для вас, наші читачі і прихильники, добрим порадником у повсякденному виживанні. Соціальна тематика "Пошти" стане провідною, поради фахівців - щоденними, захист прав громадянина - головним акцентом. І досі газета відмовлялася від голослівної критики, від безпідставних звинувачень і дешевих смажених фактів. Тепер же, розуміючи, що кризу здолаємо тільки разом, що у цій справі не буде переможців та переможених, шукатимемо шляхи до порозуміння з усіма. Ясна річ, за винятком тих, хто намагатиметься наживатися на загальній нужді і сприятливій кон'юнктурі.

"Пошта" залишається з вами ще й тому, що наша команда уповні усвідомлює відповідальність за якісне інформування своїх читачів, розуміє, що у бурхливому морі кризи їм потрібні певні орієнтири. Ми сподіваємося, що наше ставлення до проблем знайде належну реакцію і серед читацького загалу. Ми чекаємо від вас пропозицій щодо удосконалення "Пошти", ми хотіли б, щоб наша з вами розмова була плідною та обопільно корисною. Щоб гасло "Твоя газета у твоєму місті" було не тільки формальним елементом логотипу "Пошти", щоб так було насправді. Для загального добра і загальних інтересів.

З повагою, Ігор Гулик  

 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.2609 / 4.08MB / SQL:{query_count}