Завдання для влади

Які ще дороги, на вашу думку, варто відремонтувати у Львові?

Іван Велійка, голова ЛОО “Всеукраїнська асоціація перевізників”
Попри численні ремонти на дорогах міста проблемних точок ще чимало. Вирішити проблеми без створення нових проблем неможливо. Та цьогоріч до пуття слід довести вже розпочаті роботи. Зараз потребують ремонту вул. Кривчицька дорога, частина вул. Шевченка – від Рясне-2 до залізничного переїзду “Станція Клепарів”. Також частина вул. Наукової – від вул. Стрийської до перетину з вул. Тролейбусною.
Олег Синютка, перший заступник міського голови Львова
Думаю, що, на превеликий жаль, таких доріг у місті є ще багато. Ми досі не закінчили ремонт магістральних вулиць Богдана Хмельницького, частини Зеленої. Великою проблемою Львова є міжбудинкові проїзди та невеликі вулиці. Особливо відчутним це стало після 40-градусної спеки. Великі вантажівки зруйнували покриття на багатьох дорогах. Тому на сьогодні є ще дуже багато вулиць, які треба відремонтувати. Також доцільно продовжити будівництво вулиці Ряшівської, яка має з’єднати аеропорт та стадіон “Арена Львів”.
Степан Коцан, директор ТзОВ “Фіакр-Львів"
Найбільш небезпечною для життя людей є вул. Кривчицька дорога. Уздовж неї є чотири чи навіть п’ять ділянок, на яких автомобілі просто не можуть розминутися. Також потребують ремонту вулиці Вітовського, Луганська, Антоновича, Героїв УПА. Ремонт цих доріг запланували у проекті на наступний рік, тож залишається чекати. Проблемною є і площа Двірцева біля головного залізничного вокзалу. Ймовірно, роботи гальмуються через розходження думок між керівництвом вокзалу та міською радою.
Віктор Гальчинський, прес-секретар “Кредобанку”
Основні магістральні дороги у Львові більш-менш у доброму стані завдяки Євро-2012. На мою думку, тепер потрібно зайнятися другорядними та внутрішньо­квартальними дорогами та тротуарами, якими практично ніхто не займається і де можна “загубити” і черевик, і колесо. Якщо кожен депутат-мажоритарник лобіюватиме ремонт внутрішніх доріг у своєму окрузі, він зможе забезпечити собі другий термін...
Всеволод Поліщук, головний редактор журналу “Егоїст"
Нехай завершать вчасно ті, що є! І взагалі треба перестати ремонтувати магістральні дороги і вулички центру. Вони і так вже в більш-менш хорошому стані. Треба взятися за міжквартальні у спальних районах та у “ближньому центрі”, наприклад, у районі Лінкольна-Грінченка, Залізничної-Бортнянського, на Левандівці, бічні Личаківської. Бо саме там найбільший жах. А тут вони банальний “марафет наводять”, в той час, коли бюджетні гроші капають...
Павло Василенко, речник Головного управління Держслужби надзвичайних ситуацій у Львівській області
Як водій можу сказати, що не у захваті від переходу з асфальтованих вулиць Технічної-Матейка на грубу ямкувато-кривувату бруківку вулиці Крушельницької. Аби скоротити шлях, нерідко користуюся об’їздом Високого Замку через вулиці Кривоноса та Опришківську. Якщо ями на Кривоноса можна терпіти, то декілька ділянок на Опришківській, гадаю, потребують обов’язкового втручання ремонтників.

Згадуючи про район Підзамче, не можу не сказати про жахливий стан вулиць Богдана Хмельницького та Замарстинівської! Ділянка Б.Хмельницького у районі Підзамче – це просто катастрофа; відносно широку вулицю, здатну пропускати чималий транспортний потік, доводиться оминати через жахливі ями та трамвайні рейки, які загрожують гострими ребрами шинам автомобіля.

Якщо ж говорити суто з позиції вогнеборця – просив би звернути особливу увагу на вулицю Земельну у районі Галицького перехрестя: там розташований наш підрозділ, кожен виїзд якого на виклик загрожує нашій техніці втратою коліс. Так само, мабуть, гадають і працівники станції швидкої допомоги, дивлячись на вулиці Орлика та Мазепи.
Василь Пакуш, заступник голови Львівської крайової організації “Молодий Народний Рух”
Більшість львівських доріг потребує ремонту. Хоча у місті кілька років поспіль і здійснюють ремонт доріг, але загальної картини це не змінює. Якщо на центральні та магістральні вулиці ще знаходять кошти, то на міжквартальні їх як не було, так, напевно, скоро і не буде.

Однією з перших, на мою думку, потрібно відремонтувати вулицю Шевченка, оскільки вона з’єднує місто Львів із міжнародним пунктом пропуску Краковець. А також наразі немає збудованої частини об’їздної дороги між трасами Львів-Краковець і Львів-Рава-Руська. Тому увесь транзитний транспорт їздить вулицею Шевченка, чим провокує великі затори у час пік. Також потрібно працювати над міжквартальними дорогами, оскільки ними теж курсує багато транспорту, а від покриття залишились тільки ями.
Ольга Боровець, керівник служби інформації радіо “24”
Гарно було б, щоб до осені хоч доробили те, що розпочали у місті з ремонтами… Насправді, не все погано на вулицях Львова. Головне, аби у наступні роки не збавляли темп ремонтів і робили все якісно! На мою думку, ремонту потребують вулички у віддалених районах нашого міста. Природно, що центру міста приділяють більше уваги, але на околицях також живуть люди.
Олег Бабенчук, фотограф
Хотілося б, щоб поремонтували вулицю Свєнціцького. Нею багато транспорту їде на Сихів, а там дуже погана бруківка. Також на вулиці Луганській (біля “Рукавички”) є залізничний переїзд, який потрібно долати на мінімальній швидкості. Там дуже трясе, тому на цій ділянці дороги завжди затори.

Обов’язково треба капітально відремонтувати вулицю Зелену – ділянку з кільцевої і до мосту, де табличка “Львів”. Ще є багато проблемних ділянок по дворах Сихова.
Марта Кравченко, мистецтвознавець, викладач кафедри історії і теорії мистецтва факультету історії і теорії мистецтва Львівської національної академії мистецтв
Насправді, у Львові ремонтувати треба чи не кожну! Але є такі, якими фактично нереально їздити. Серед таких – дорога зі старого Сихова попри Сихівський цвинтар на об’їзну у сторону Бібрки. Це просто жах!!! Ремонтувати треба і дорогу на вулиці Шевченка, особливо там, де нема бруківки. Це ділянка від Янівського цвинтаря до мосту на Рясне (готелю НТОН). Давно час привести до ладу ще й дорогу на вулиці Личаківській. Маю на увазі ділянку від церкви Петра і Павла і до самого верху вулиці, до кінцевої трамвайного маршруту №2. Також дуже важко їздити через Високий Замок і вулицями Богдана Хмельницького та Замарстинівською.
Ярослав Іваночко, журналіст інтернет-видання iPress
Треба ремонтувати вулиці Сахарова та Медової Печери. Завершити ремонт Пасічної. Дуже паскудна вулиця Зелена, зокрема район ДСК. Також ремонту потребують вулиці Митрополита Шептицького, Залізнична, Чернівецька і Пластова! При ремонті доріг не варто забувати про бордюри з тротуарами (як це часто в нас буває). А територія біля вокзалу – це ганьба Львова. Вона повинна бути візитівкою міста! Натомість і Львівська залізниця, і міська влада бавляться у такого собі дурника, перекидаючи відповідальність за ремонт двірцевої площі з одного на іншого…
Сергій Кіраль, начальник міського управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій
Усі! Але насамперед такі вулиці, як Вітовського, Шевченка, Степана Бандери, Марка Вовчка та Олени Степанівни. Звісно, це за умови, якщо завершать ремонти доріг, які розпочали цього року у Львові.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.7642 / 4.19MB / SQL:{query_count}