Завше молода “Піккардійська терція”

Що Ви б хотіли побажати піккардійцям у їх 20-річний ювілей?

Що Ви б хотіли побажати піккардійцям у їх 20-річний ювілей?

Вокальній формації “Піккардійська терція” виповнюється 20 років. Перший виступ новоствореного секстету відбувся у Львівському національному університеті ім. І. Франка 24 вересня 1992-го. 

Цікаво, що до того Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Богдан Богач та Андрій Капраль виступали у складі  дванадцятиголосого мішаного хору студентів Львівського державного музичного училища ім. С. Людкевича. Ще одним досі маловідомим фактом залишається історія назви гурту: “Піккардійська терція” (термін авторства українського композитора Анатолія Кос-Анатольського) – це мажорний зворот у фіналі музичного твору. 

Тож радісний настрій та позитив команди, закладений навіть у назву, а також продуктивна робота над собою та  робочим матеріалом принесли багатий врожай популярності, визнання та нагород (серед них відзнаки багатьох фестивалів, зокрема і легендарної “Червоної рути”  і, звичайно ж, Шевченківська премія). 

Але найкраще, що є в “піккардійців” , – їхня людяність, щирість та відвертість! Батьків “Старенького трамваю”  як і раніше часто зустрічаєш на вузеньких львівських вуличках, щоправда тепер уже з дітками, малими та дорослими (їх на всю формацію аж 17!). 

Андрій Капраль, Андрій Шавала, Володимир Якимець, Богдан Богач, Роман Турянин та Славко Нудик є символами Львова – такими рідними і незмінними, що здається – так буде завжди, принаймні нам би дуже цього хотілося!

Нині “Пошта”  запитує у співрозмовників, що вони б хотіли побажати “піккардійцям”  у їх 20-річний ювілей? 

 Влодко Лучишин, ведучий на радіо "Львівська хвиля" :

Андрій Заліско, співак, заслужений артист України: 

- Оскільки радіо "Львівська хвиля"  та гурт "Піккардійська терція"  -  ровесники, то всі ті 20 років ми і дружимо! Шість учасників гурту та їхній менеджер Роман Климовський є самодостатніми та цілісними, яскравими особистостями, то нині їм зичу, щоб життя не змушувало їх розмінюватись на дрібниці, щоб вони зберегли свою характерність та тільки примножували свій талант і успіх із досвідом. А все це щоб виливалося в їхню творчість, яку всі ми так любимо! "Львівська хвиля"  і надалі готова підтримувати їх у всіх починаннях, як це було впродовж довгих двадцяти років!  - Я ще вчився у театральному інституті ім. Карпенка-Карого, а вже звідусіль звучала пісня "Старенький трамвай" . "Піккардійці" були першими в історії української музики, культури. Наголошую - першими! Вони впродовж років не зраджували своїм поглядам та принципам стосовно музичного напрямку і мови! Щиро зичу "піккардійцям" успіхів у всьому і здоров'я у їхніх сім'ях та родинах! І, хлопці, мрію зробити танцювальну кавер-версію на одну із ваших пісень!

Данило Яневський, журналіст:

Софія Федина, співачка:

- Наші "піккардійці"  - це високопрофесійні виконавці, гордість і слава України. На одному і із вечорів я мав честь заспівати з ними "Нам не зашкодить чарочка вина, будьмо здорові, пиймо до дна" . Тож вітаючи їх із ювілеєм хочу побажати, аби вони були здорові, а ми мали нагоду  насолоджуватись їхньою творчістю і втішатися їх мистецтвом ще довгі і довгі роки. - "Піккардійська терція"  - це один із моїх найулюбленіших колективів. Не лише тому, що їх спів і твори унікальні, але передовсім тому, що це чудові люди з фантастичним творчим потенціалом! Те, що вони роблять для української культури - неоціненно! Дорогі "піккардійці", бажаю вам натхнення, нових розкішних пісень, вдячних слухачів по всьому світі і дружності всередині колективу! Дуже вас люблю і від щирого серця вітаю! Я щойно з Торонто - наші українці також передають сердечні вітання!

Андрій Сидор, керівник компанії "Дік-Арт":

Ліля Ваврін, співачка:

- "Піккардійська терція" стала символом Львова! Під їх пісні вже кілька поколінь закохувались, одружувались, народжували дітей... Хлопці - вже справжні класики сцени і не лише української! Бажаю бути при цьому сучасними і актуальними. Зрештою такими, якими вони і є! - Уперше наша співпраця з "піккардійцями" відбулась багато років тому, коли я знялась у їх кліпі на пісню "Нехай і холод, і вітри". Потім дуетом заспівали на їхньому сольному, минулого року - на моєму. Тепер мені знову випала честь заспівати з хлопцями 24 вересня у Львові і 29 - у Києві. З одного боку, я дуже хвилююсь, з іншого - нагода заспівати з "Піккардійською терцією"  випадає одинцям. Я горда і щаслива! З нагоди творчого ювілею хочу їм побажати ще багато років залишатись на Олімпі! Такого гурту немає ні в Україні, ні за її межами. Це справжні суперзірки, які не втратили простоти людських відносин! Вони є справжнім взірцем і посібником професійності. Я дякую Богу за можливість з ними співати!

Галя Гузьо, журналіст:

Назар Савко, співак:

- Давно знаю хлопців і давно з ними спілкуюся, але не перестаю дивуватися їхньому запалу - творчому та юнацькому. Дехто може подумати: "Ну ось, 20 років - це так багато! Стільки на сцені не живуть" . Чесно зізнаюся - вони й самі дивуються цьому. Але я бачу їхні очі, коли хлопці виходять на сцену і в них так помітно, як вони миттєво молодіють душею, співаючи. Їх музика сама говорить за них: така ж неординарна, особлива, цікава, творча, як і самі "піккардійці" . Тож побажаю формації хіба ще щонайменше стільки ж років творчого життя! Бо ці музиканти - справді явище на українській сцені, вони однозначно увійдуть в історію нашої музики. - Бажаю їм вірності, яку вони показали вже впродовж стількох років. "Піккардійці" дуже дружні, я з ними також товаришую. Ми неодноразово зустрічалися, зокрема у мене в студії. І на концертах ми теж неодноразово виступали разом. Вони є найпростішими людьми з усіх наших виконавців, і саме в цій простоті є їхня геніальність. Бажаю їм усім розвитку!    

 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0835 / 4.16MB / SQL:{query_count}