Якою хотіли б бачити свою школу наші діти?

Юлія Лучишин, учениця 1-А класу школи №34 м. Львова: 

Настя і Катруся Слюсарчук, учениці 2-Б класу школи №87 м. Львова:

- По-перше, на 1 вересня щоб школа була вся у кульках, дуже святкова!Мають бути великі вікна, щоб було багато світла. А ще, щоб усюди стояли вазони і живі квіти.По-друге, щоб було багато уроків фізкультури, трудового навчання, музики та малювання - я це дуже люблю! А ще дуже хочу, щоб були уроки про тварин, щоб дізнатися, які в них бувають хвороби, як їх лікувати. А також уроки водіння, бо дуже хочу їздити сама машиною.Ще хочу, щоб перерва була довга, щоб я змогла повторити домашнє завдання, щоб гарно відповідати на уроці. А вчителі мають бути гарні, справедливі та строгі, щоб добре навчити.Дуже мені подобаються різноманітні гуртки, тому хочу, щоб у школі їх було багато, особливо танцювальний. А ще хочу, щоб у їдальні була смачна і корисна їжа - така, як у мами!  - У школі хотілося б більше дізнатися про те, що нас оточує: зірки, планети, секрети живої природи, як що працює у світі. Мріємо й про фотоуроки, де можна було б навчитися робити красиві  кольорові фотографії! А ще хотілося б прикрасити нашу школу: щоб їдальня була схожа на кафе з різними тістечками та молочними коктейлями, аби збудували басейн, де б ми  щодня плавали. У нашому класі на стелі хотіли б мати намальоване небо з зірками, місяць, сонечко, як у нас вдома, а ще - живий куточок, де був би кролик, мишка, жабка, папуга, рибки та різні комашки.Єдине, чого ми ніколи не змінили б, - це нашої Марії Ярославівни! Ми її дуже любимо, бо вона в нас - найкраща!

Діана Літвінова, учениця 5-го класу, ліцею "Оріяна" м. Львова: 

Валентин Бордун, учень 8-го класу школи "Надія" м. Львова:

- Школа повинна бути цікавою для учнів. Уроки ж варто зробити коротшими, а перерви - довшими! Зокрема, щоб на день було не більш ніж п'ять уроків. На перервах потрібно запровадити цікаві розваги. А ще, щоб у їдальні учням давали морозиво, а вчителі задавали менше домашніх завдань. - Я вважаю, школа має бути прогресивною, йти в ногу з часом. Думаю, шість уроків достатньо. Було б, напевно, цікаво, якби вчили робитивласний бізнес. Хотілося б у школі мати добрий спортивний зал і перерву між уроками як мінімум 20 хвилин. Учителі повинні бути привітними, фахівцями свого напрямку, готовими сприймати нове.

Діана Андрейко, учениця 7-го класу школи №46 м. Львова:

Ромчик Іваницький, учень 1-го класу школи №15 м. Львова: 

- Свою школу я хотіла б бачити з учителями, які до мене добре ставляться і розуміють. Досить часто їм справді бракує терпеливості, доброти і розуміння проблем учнів. А ще вони мають більше і доступніше пояснювати матеріал, а не давати усе додому.Як на мене, програма у школі є досить важкою, тому якихось додаткових предметів не потрібно - навантажень і так вистачає. Уроків має бути не більш як шість на день, хоча, як казали друзі, у 7-му класі їх може бути і по вісім на день. Дуже хотілося б, щоби повернули п'ятибальну систему. Мені здається, за нею легше і зручніше оцінювати учнів. - Цього року я іду в перший клас і дуже хочу, щоби в моїй школі було багато діточок,  всі вони гарно вчилися і були слухняними! А ще я хочу, щоб у школі був клас із різними музичними інструментами,  з піаніно, щоб було багато концертів, на яких виступав би я та інші діти, а в їдальні щоб були мої улюблені вареники зі сметаною.

Яна Кузяк, учениця 8-го класу школи № 7 м. Львова:

Софія Кухар,учениця 3-го класу школи №42 м. Львова:

- Мені подобається моя школа, але я мрію, щоб вона стала кращою: це і просторі класи зі зручними партами, стільцями, сенсорними дошками, і сучасна комп'ютерна техніка, і затишне учнівське кафе. Також хотілося б мати не більш як п'ять уроків на день. Хочу, аби у нашій школі запровадили урок психології. Не завадив би і великий сучасний спортивний зал з усім необхідним інвентарем, басейном, танцювальним залом. 15 хвилин перерви  цілком вистачає, ну і,  звичайно, 20 хвилин  великої. Вчителі повинні бути досвідчені, давати якісні знання, доступно пояснювати матеріал, можливо, давати і перші життєві уроки, допомогти стати самостійними - загалом, бути такими, щоби хотілося вчитись. - Я б хотіла, щоби щодня було два-три уроки. Вони могли б бути трошки довші. Перерви між уроками щоб були 15 - 20 хвилин. Довших не хочу, бо тоді взагалі дуже довго в школі сидітиму. Хотілося б, щоб до предметів додали ще й плавання, танці та готування їжі. Це дуже потрібно. Загалом, у школі нічого не бракує, але добре було б, щоб поставили плазмовий телевізор у ігрову кімнату. Тоді на перерві можна було б щось цікаве подивитися. Вчителі мають бути добрими, не строгими, але якщо трошки сваритимуть - нічого страшного. 

Данило Курій, учень 1-го класу школи №2 м. Кам'янка-Бузька:

Богданчик Луц, учень 2-А класу школи №81 м. Львова: 

- Цього року я йду в перший клас. Дуже хочу, щоб учителі з розумінням і любов'ю ставилися до мене. Думаю, що в школі смачна їжа  і небагато уроків. Хочу, щоб ми багато малювали, ліпили та ходили на фізкультуру, не було черг у туалеті. Бо коли я був одного разу у школі, то довго стояв у черзі до туалету.  - Я хочу, щоб у моїй школі була їдальня, в якій моя мама дозволяла б мені їсти. Вона зараз дає мені зі собою канапки, а в їдальні їсти забороняє, бо там кожен день дають пюре з оселедцем. А ще - щоб у класах були іграшки на поличках, бо нам доводиться приносити свої. І щоб був гарний спортмайданчик. Загалом, я люблю свою школу. Вона мені і такою підходить.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.2189 / 4.17MB / SQL:{query_count}