Збурені горе-доїздом

На Вашу думку, які є важелі впливу, щоб вдосконалити нову транспортну схему у Львові?

На Вашу думку, які є важелі впливу, щоб вдосконалити нову транспортну схему у Львові?

Нова транспортна мережа Львова рясніє недоліками. Щодня на гарячу лінію управління транспорту від незадоволених мешканців надходить понад 80 дзвінків, а на електронну пошту – близько 40 звернень щодо порушення графіка, інтервалу руху та свавілля водіїв. 

Зокрема, найчастіше львів’яни скаржаться на недотримання інтервалу руху автобусів. Тим часом чиновники акцентують: це провина перевізників, і обіцяють найближчим часом владнати проблеми з добиранням городян та гостей міста Лева. 

Натомість мешканцям, яким врешті-решт увірвався терпець через щоденні горе-доїзди,  задля протистояння транспортним інноваціям влади вже розпочали організовувати акції протесту проти нової схеми. 

Сьогодні “Пошта” запитує  читачів, якими, на їхню думку, є важелі впливу, щоб вдосконалити нову транспортну схему у Львові? 

Андрій Бурий, голова правління фонду "Право і демократія":

Теодор Дяків, заступник голови ЛМО партії "Громадянська позиція":

- Звісно, що є важелі впливу, аби вдосконалити нову транспортну схему у Львові. Мітинг і пікети можуть бути як варіант. Поза тим, безперечно, що куди більш ефективнішими є пропозиції та рекомендації, зокрема від громадян та громадських організацій. Передусім вони мають бути у письмовій формі. Тут головне - добра аргументація. Особисто я також їжджу маршрутками. На мою думку, транспортну схему треба було змінювати, але до неї варто було підійти куди більш виважено та фахово. Зокрема, городянам необхідно дати більше інформації про нові маршрути. На кожній зупинці обов'язково мають бути інформаційні стенди з номерами маршрутів, а також про інтервали руху автобусів. Цього, на жаль, досі так і не спромоглися зробити! Окрім того, номери на маршрутках не підсвічені, що особливо незручно городянам, які погано бачать. У підсумку маємо хаос серед громадян та й водіїв. Останні постійно нервують, адже люди їх перепитують, куди вони курсують... Певен: якщо буде активний тиск громадськості Львова, то міській владі буде нікуди подітися і вона таки буде змушена вдосконалити транспортну мережу. Посадовці мають врахувати побажання мешканців міста.  - Усе залежить від того, у кого будуть важелі впливу - влади, депутатів, чиновників чи громадян. Зі сторони користувачів важелів впливу практично немає. Якщо міський голова і чиновники не хочуть виконувати того чи іншого, хоча мають, їх громадяни не змусять. Вплинути на ситуацію можуть депутати або прокуратура. Інша справа, як ці суб'єкти використають дані важелі впливу.

Олександр Поронюк, керівник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України:  

Оксана Микитин, журналіст:

- Транспортна проблема у Львові існує стільки, скільки себе пам'ятаю. Зараз у Львові маємо ситуацію, що мешканців належним чином не поінформували про нову транспортну схему. Загалом є дуже багато нарікань обурених пасажирів, зокрема, що доводиться тепер довго добиратися, як на роботу, так і з роботи. Скажімо, я від автовокзалу, що на вул. Стрийській і до готелю "Львів" колись їхав 25-30 хв., а зараз цей доїзд, до речі, радіальним маршрутом, розтягнувся аж на годину-півтора. На мою думку, в автобусах варто було б додати кондукторів, адже водій на кожній зупинці втрачає по 5-7 хв... Щодо важелів впливу, то передусім мова про залучення мас-медіа до детальних розповідей та акцентів щодо цієї проблеми. По-друге, мова про громадські та депутатські звернення. Зокрема, йдеться про активну діяльність громадських організацій. По-третє, моніторинг ЗМІ міськими та обласними чиновниками. Певен: якщо не буде змін на краще, то врешті-решт  мають бути адміністративні впливи на посадовців, які займаються транспортним питанням, - від доган і до звільнень. - Транспортна система Львова далеко недосконала і потребує негайних змін. Та, що була система маршруту автобусів, мені підходила, але не можу не погодитись, що справді було дещо багато маршрутів, які повторювались або були подібні. Наразі маємо куди гіршу ситуацію, наприклад, паніку з боку людей, ми ще не орієнтуємось, як доїхати до місця призначення, а відтак через неуважність витрачаємось зайвий раз на кілька маршруток лиш в одну сторону, або й взагалі на таксі.Люди гублять речі, ледве вміщаються в автобуси, а все тільки через неуважність, адже всю свою увагу зосереджують на номері автобуса і вивчення його маршруту. Це таке моє "НІ" актуальній транспортній системі. Таким чином, пропоную додати автобусів, щоб вони частіше їздили. Це б не змушувало населення до пересадок та довгих очікувань транспорту, до важкого переїзду у переповнених автобусах. А в іншому разі і найкращому, як на мене, варто повернути стару систему маршрутних перевезень.

Олександр Неберикут, член координаційної ради Громадянської мережі "ОПОРА":

Ірина Мещерякова, менеджер магазину жіночого одягу:

- На мій погляд, акції протесту потрібні, бо вони свідчать про те, що для мешканців Львова важлива ця тема і вони прискорюють процес виправлення помилок, які допустила міська влада, запроваджуючи транспортну схему. Але так само мені здається, що треба застосовувати більш формальні механізми, як то, залучення громадськості, консультації з громадськими організаціями. Пам'ятаю, як свого часу були протести, пов'язані із площею Ринок. Тоді була створена робоча група, яка працювала два місяці і то суто над питанням про те, як саме має відбуватися реконструкція площі. Треба створити такий майданчик для консультацій і залучити туди представників громадськості, які б могли конструктивно радити по окремих маршрутах, по дискусійних питаннях нової схеми. На фоні того протистояння, яке нині є, маємо один вихід: або повернутися до старої схеми, або ніяк... Бо на іншому рівні дискусія не ведеться. Не говорять, як удосконалити існуючу схему, але й малоймовірно повернутися до старої. - На жаль, нова транспортна система на практиці виявилася недосконалою, та в певній мірі шокуючою для всіх львів'ян. Ідея розвантажити центр міста є хорошою, але нові маршрути, що мають їздити, оминаючи центральну частину, не продумані зовсім. Ставлю великий плюс за радіальні автобуси, але вони охоплюють не всі напрямки. Зокрема, до мене на вул. Мазепи жоден із них не їде. Тому, добираючись в інший кінець міста, по-перше, сплачую двічі, по-друге, мерзну на зупинках також удвічі довше. Вважаю, що нашим посадовцям, відповідальним за запровадження цієї системи, треба самим спробувати поїздити вранці новими маршрутами, і прислухатися до думки громадськості. Як на мене, треба  додати кілька маршрутів, які б все-таки курсували через усе місто.

Іванка Рудакевич, працівник видавництва "Свічадо":

Віра Демид, працівниця аптеки:

- Гадаю, суспільна думка - найміцніший важель. Тому можна присилати поштою в управління транспорту Львівської міськради коротенькі історії, як хто намагався добратись до певного пункту призначення. Окрім того, спеціалісти - не менш міцний важель. Тому можна було б запитати думку незалежних експертів у цій справі. Можливо, вони б дали цінні поради, які  могли б піти на покращення транспортної схеми. 
- Те, що коїться сьогодні на вулицях Львова - суцільний жах. Я обурена усім, що називають "нова транспортна схема". А важелями впливу можуть стати лише люди, але ті, які їздять у маршрутках, а не сидять у теплих кріслах і піаряться, кидаючи слова на вітер. Нам, пасажирам, потрібно згуртуватися і не мовчати. Особисто я, сідаючи у маршрутку, досить часто перепитую водія, куди він їде і за скільки часу я доберуся до потрібного мені місця. Частенько у відповідь чую хамовиту відповідь. Маршрути досі не зрозумілі, машини їздять погано - ще гірше, аніж було. Поверніть усе назад!

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.5850 / 4.19MB / SQL:{query_count}