Новації автобезпеки

Першу в світі центральну подушку безпеки, яка розкривається між передніми сидіннями, презентував американський концерн General Motors

Першу в світі центральну подушку безпеки, яка розкривається між передніми сидіннями, презентував американський концерн General Motors

 

Як зазначено в повідомленні компанії, нова подушка захищатиме водія у випадку бічного зіткнення. Вона буде спрацьовувати конкретно в разі бічного удару та перевороту автомобіля під час аварії. Передня центральна подушка безпеки “вибухає” з правого боку водійського сидіння і розкривається між двома передніми кріслами.

У новинці є спеціальне пристосування, яке не дозволяє водієві вдарятися головою об пасажира (або його сидіння). Тіло водія залишається зафіксованим поясом безпеки.

Винахідники нової подушки безпеки кажуть, що причиною 11% смертей у ДТП є зіткнення автомобіля з того боку, де розташоване крісло водія, в результаті чого водій вдаряється об пасажира, що сидить поруч. Відтак автомобільне ноу-хау має запобігти таким травмам. На створення новинки концерну GM знадобилося три роки досліджень. 

Такі подушки з'являться на середньорозмірних кросоверах Buick Enclave, GMC Acadia та Chevrolet Traverse 2013 модельного року.

Сьогодні в машинах використовують фронтальні подушки безпеки, подушки для захисту колін водія, бокові шторки безпеки, задні подушки, які розкриваються перед заднім склом автомобіля, а також подушки безпеки, вмонтовані в ремені безпеки.

 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.8033 / 4.06MB / SQL:{query_count}