“Лисі” колеса скануватимуть

Не змінив сезонні шини? – Штраф!  Пристрій, який вимірює глибину протектора автомобілів, які проїжджають по дорозі, презентували в Англії

Не змінив сезонні шини? – Штраф!  Пристрій, який вимірює глибину протектора автомобілів, які проїжджають по дорозі, презентували в Англії.  

Система складається з високошвидкісних камер і лазерів, які з великою точністю визначають глибину кожного рівчака. Відтак можна буде визначити, чи протектор не зношений і чи відповідає правилам. 
Ідея такого ноу-хау належить консультанту з технологій Тревору Холу.  У британських місцевих автомобілістів вже виникли хвилювання щодо  того, що це ноу-хау стане ще однією “годівницею” для чиновників: мовляв, за такі гроші можна відремонтувати чимало доріг, а не мучити водіїв новими штрафами.
Однак автори винаходу заспокоюють: пристрій буде посилати сигнал на пост, а поліцейські будуть проводити з автомобілістами “роз'яснювальну роботу”.
До речі, згідно з даними останніх досліджень, у Британії  через “лису” гуму на дорогах відбувається 1,5% серйозних аварій.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6335 / 4.06MB / SQL:{query_count}