Електродиво від Opel

Головна автоподія вересня – міжнародна виставка машин у Франкфурті, куди автовиробники щороку привозять найновіші та найоригінальніші розробки. Нова електромодель Opel – одна з найцікавіших, яку днями презентували у Німеччині. Машина, назву якої ще не оприлюднюють, розрахована на двох пасажирів, які розміщуються в салоні один за одним.

Головна автоподія вересня – міжнародна виставка машин у Франкфурті, куди автовиробники щороку привозять найновіші та найоригінальніші розробки. Нова електромодель Opel – одна з найцікавіших, яку днями презентували у Німеччині.
Машина, назву якої ще не оприлюднюють, розрахована на двох пасажирів, які розміщуються в салоні один за одним. Двигун електромобіля заряджається від батареї, цілковитого заряду якої вистачить на 96 км шляху, а максимальна швидкість автомобіля при цьому може досягати
120 км/год. Заряд енергії коштуватиме, за попередніми розрахунками, лише
1 євро на 100 км.
Енергоспоживання цієї незвичної машини у десять разів менше, ніж сучасних компактних моделей. В Opel запевняють, що цю новинку запустять у серійне виробництво. Розробники сподіваються, що їхній винахід сподобається жителям міст із обмеженими фінансовими можливостями.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.7992 / 4.06MB / SQL:{query_count}