Мова Євро-2012

До футбольного чемпіонату працівників пошти навчатимуть англійської мови. Щоправда, поки що невідомо, коли розпочнуть…

До футбольного чемпіонату працівників пошти навчатимуть англійської мови. Щоправда, поки що невідомо, коли розпочнуть…

“Укрпошта” обіцяє, що навчить англійської мови близько 280 співробітників до Євро-2012. Прискорений курс вивчення іноземної мови потрібен для того, аби працівники пошти змогли порозумітися з іноземцями, які захочуть відправити лист чи скористатися іншими поштовими послугами в Україні.

 “До Євро ми плануємо навчити англійської мови 230 працівників дирекцій, а також провести дистанційну підготовку 48 операторів поштового зв’язку”, – повідомив генеральний директор підприємства Євген Заєць. За його словами, курс дистанційного навчання з обслуговування іноземних клієнтів розроблено спеціально до футбольного чемпіонату. Щоправда, працівники львівського відділення “Укрпошти” поки що не знають, коли почнуть вивчати мову. Позаяк проект громіздкий та коштовний, то час та кількість людей, які вивчатимуть мову, має затвердити державне підприємство поштового зв'язку, що у Києві.

Нагадаємо, “Укрпош­та” до футбольної єврогри також планує відремонтувати понад 30 відділень, створити 70 нових пунктів зв’язку і встановити майже 400 поштових скриньок у містах, які прийматимуть чемпіонат. Заговорити англійською –

не остання амбіція “Укрпошти”. Українське державне підприємство поштового зв'язку вже випустило одну художню марку та 5 немаркованих конвертів, спеціально розроблених до Євро. До чемпіонату також планується випустити серію художніх поштових конвертів “Україна – футбольна країна”. Ескізами до них стануть роботи 8 переможців конкурсу дитячих малюнків, який провела “Укрпошта”. Діти, застосовуючи довільну графічну чи живописну техніку, малювали своє бачення футбольної України.

У той же час останні кілька тижнів у Львові міліціонери почали активно вивчати англійську мову. Нагадаємо, що міліція задекларувала свої плани вивчити іноземну ще 2007 року…

– Англійську вивчають працівники ДАІ, чергові працівники та працівники спецпідрозділів. Навчання проходить у вівторок, середу та четвер. Звісно, ми розуміємо, що навчити міліціонерів вільно спілкуватися ми не встигнемо, але порозумітися з іноземцем і показати йому дорогу вони вже зможуть, – розповів “Пошті” Денис Харчук, речник ГУ МВСУ у Львівській області. – Частина міліціонерів навчається у викладачів Львівського державного університету внутрішніх справ, а решта – у волонтерки, котра приїхала до нас із Америки. Восени її замінить колега теж зі США. Під час чемпіонату ми плануємо залучати волонтерів, які допомагатимуть нашим працівникам перекладати.

Нагадаємо також, що і самі львів’яни не залишаться осторонь масового вивчення англійської мови. Інститут міста ініціював програму вивчення англійської мови львів’янами. Згідно з програмою, проводитимуть масові курси вивчення англійської мови, участь у яких буде безкоштовною. Викладачі акцентуватимуть увагу на футбольній тематиці, аби під час Євро-2012 городяни змогли порозумітися з іноземними фанами. Основними центрами вивчення іноземної мови стануть громадські місця, а саме: парки, площі, зони відпочинку.

Але нині, за словами Олександра Кобзарева, голови правління Інституту Міста, організатори шукають коштів, щоб провести акцію. Цього року Інститут міста та департамент Євро-2012 Львівської міської ради  звернулися до Кабінету Міністрів, аби отримати державне фінансування на програму.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6672 / 4.11MB / SQL:{query_count}