Сніг на голову

Комунальники традиційно не впоралися з прибиранням

Комунальники традиційно не впоралися з прибиранням

Снігопад, який уже декілька днів не припиняється у Львові, створив багато  незручностей пішоходам і водіям. Міські комунальники, своєю чергою, рухаються, як мокре горить, що, звісно, справедливо дратує городян. Можливо, мерії все ж варто задуматися над тим, аби передати прибирання приватним фірмам, які б вчасно та якісно виконували свою роботу.

Більшість водіїв уже навчені гірким досвідом кепського прибирання доріг у Львові, тож утримались від поїздок на власному авто. Натомість пішоходи змушені миритись із кучугурами снігу, який комунальники погано прибирають.

Як запевняють у міському управлінні ДАІ, ситуація на шляхах міста стабільна. “Багато водіїв не виїхали через погодні умови, решта пристосувалась до них. Швидкість руху по місту доволі низька. За п’ятницю сталось 14 ДТП, що не більше, ніж завжди”, – зазначила Людмила Ліб, прес-секретар ДАІ м. Львів.

Міські комунальники, своєю чергою, звітують про виконану роботу. Зокрема, за словами Ярослава Сеньківа, заступника голови Галицької райадміністрацї м. Львів з питань ЖКГ, вчора дороги в центрі міста прибирали шість підмітальних машин. Удень – магістральні шляхи, а вночі – внутрішньоквартальні. Дороги прибирає ШРП Галицького району. Щодо площ і парків, то їх прибирає від снігу  ТзОВ “Парк-сервіс”. “Скарги від мешканців є, бо весь сніг прибрати неможливо, однак ми робимо все можливе”, – зазначив Ярослав Сеньків.

Михайло Космина, в. о. голови Франківської райадміністрації м. Львів, також запевняє: ситуація стабільна, всі вулиці району проїзні. Однак, щоб вона не погіршилась, техніка і комунальники працюватимуть у черговому режимі. Аналогічна ситуація і в Сихівському районі. За словами Івана Лозинського, голови Сихівської райадміністрації м. Львів,  піскосуміші вистачає: “Цього року кожен район отримав кошти на піскосуміш відповідно до потреб. На Сихівський виділили 640 тис. грн. Піскосуміш ми придбали і до кінця року нам має вистачити” .

Зазначимо, що з четверга на п’ятницю у місті випало лише 10% місячної норми снігу. На початку грудня, коли одразу випала третина місячної норми снігу, комунальники не могли з ним упоратись. Тоді відповідальні за це чиновники отримали догани. Так, роботу у двох із шести районів Львова (Галицькому та Франківському) прибирання від снігу та посипання доріг і тротуарів директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Наталія Павлюк оцінила як незадовільне. Нагадаємо, що тоді директор департаменту зізналася, що їй незручно за це перед львів’янами. Тоді чому не зроблено висновки?!

Синоптики прогнозують, що у вихідні снігопад має припинитись. Наразі ж Львівська міська рада просить мешканців бути обережними, а водіїв не заїжджати та не паркувати автомобілі біля узбіч, аби техніка могла прибрати територію.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.1912 / 4.08MB / SQL:{query_count}