Соціальний маршрут №3 продовжать

Автобуси, які їздять із Рясного-2 до ТЦ “Магнус”, вже з 1 березня курсуватимуть до АС-2. Кількість автобусів на маршруті зросте з 6 до 9 одиниць

Автобуси, які їздять із Рясного-2 до ТЦ “Магнус”, вже з 1 березня курсуватимуть до АС-2. Кількість автобусів на маршруті зросте з 6 до 9 одиниць. “Третій маршрут був запланований від Рясного-2 до автостанції №2. Але оскільки ми не мали потрібної кількості машин, то скоротили маршрут до “Магнусу”. Тепер є можливість продовжити маршрут”, – наголошує директор АТП №1 Орест Гриньків. Періодичність руху автобусів становитиме 12-13 хв.

– Практика соціальних маршрутів – це новація Львова. Ми єдине місто в Україні, яке має пільгову ціну для незахищених категорій населення, – вважає міський голова Андрій Садовий. Вартість проїзду в автобусах соціальних маршрутів становить 1 грн.

Нагадаємо, нещодавно у Львові відкрили ще один соціальний маршрут – №1, який курсує від ЛНУ ім. І. Франка до ТЦ “Зубра”, що на Сихові. За словами Ореста Гриньківа, на цьому маршруті хороший пасажиропотік, він є популярним. Також у Львові функціонує 5-й соціальний маршрут, який курсує зі Сихова до вул. Варшавської.

Учора у Львові також відкрили новий, щоправда, не соціальний, маршрут №11 зі сполученням готель “Львів” – ТЦ “Кінґ-Крос”. Курсуватиме він через проспект Свободи, вулиці Кн. Романа, Шота Руставелі, Стрийську. У перспективі автобуси їздитимуть з центру міста до нового стадіону. На маршруті №11 курсуватиме 7 автобусів із інтервалом руху 10 хв.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.8991 / 4.06MB / SQL:{query_count}