БезУгодний стадіон

Незважаючи на усі запевнення міського голови, угоду про Генпідряд будівництва стадіону, яку міська влада мала укласти з компанією "Альпіна" ще минулого тижня, досі так і не підписали. Як пояснили "Пошті" у Ратуші, причина затримки в тому, що австрійці внесли додаткові пункти та виправлення до проекту угоди.

Незважаючи на усі запевнення міського голови, угоду про Генпідряд будівництва стадіону, яку міська влада мала укласти з компанією "Альпіна" ще минулого тижня, досі так і не підписали. Як пояснили "Пошті" у Ратуші, причина затримки в тому, що австрійці внесли додаткові пункти та виправлення до проекту угоди.

- Нещодавно керівництво "Альпіни" запропонувало додати до угоди кілька нових пунктів, і наразі ми їх вивчаємо. Крім того, угоду має за­твердити робоча група, до якої належать, зокрема, й депутати міськради, після чого проект має підтримати сесія Львівської міської ради. Усе це триватиме один-два тижні. Утім, роботи на стадіоні компанія "Альпіна" вже проводить. Відсутність угоди не є перешкодою для їх виконання, - зазначив Олег Засадний, керівник департаменту Євро-2012.

Нових "австрійських" зауважень до угоди у Ратуші наразі не розголошують. Чиновники пояснюють, що до підписання угоди ця інформація становить комерційну таємницю. Проте неофіційно розповідають, що вимоги "Альпіни" частково є об'єктивними, частково ж "не узгоджуються із українським законодавством". Одна з вимог - додати до 25 га землі, виділених під будівництво стадіону, ще кілька гектарів. Компанія мотивує своє прохання зміною вимог УЄФА, що вимагає збільшити площу під паркінги майже на 10 га. "Альпіна" ж своєю чергою вимагає надати їй додатково 12 га.

Наразі переговори тривають. Як стало відомо "Пошті", за умови позитивного вирішення "Альпіна" готова навіть перекваліфікуватися з генпідрядника на інвестора...

Та оптимістичні запевнення Олега Засадного щодо термінів підписання угоди викликають суттєві сумніви. Більше того, створюється враження, що владоможці самі ж затягують цей процес. Адже попри те, що в департаменті Євро-2012 "Пошту" запевнили, що робоча група з питань підготовки Євро вже озна­йомлена із зауваженнями авст­рійців, депутати, які входять до її складу, однозначно заявили, що жодного нового проекту вони не бачили.

- На робочу групу проект не подавали. Ми лише чули, що якісь зміни до нього є, -  заявив "Пошті" депутат Андрій Стецьків.

- Депутати ще не знайомі із виправленнями, які внесли австрійці. У вівторок (сьогодні - "Пошта") має відбутися засідання нашої групи, на якому Гелена Пайонкевич, начальник юридичного управління ЛМР, має доповісти про ситуацію, і лише тоді ми зможемо сформулювати пропозиції, - сказав нам Богдан Бедрило, депутат міської ради та керівник робочої групи. - Але мене дуже непокоїть, що робочій групі не дають для ознайомлення робочі проекти, адже ми просто втрачаємо час, поки чиновники ведуть кулуарні ігри з "Альпіною". Спочатку вивчають питання виконавчі органи, потім - робоча група, вже потім - сесія, і процес узгодження затягується.... До речі, директор "Альпіна Україна" Райнхард Штокінгер також обіцяв мені надати проект угоди, проте так цього й не зробив.

Депутати не беруться прогнозувати терміни підписання угоди, але впевнені, що на найближчому засіданні сесії міськради проект не розглядатимуть...

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6911 / 4.15MB / SQL:{query_count}