Без трамваїв і тролейбусів

Втомлені заборгованістю зарплати, водії львівських тролейбусів та трамваїв погрожують на кілька днів припинити роботу

Втомлені заборгованістю зарплати, водії львівських тролейбусів та трамваїв погрожують на кілька днів припинити роботу. Як пояснив “Пошті” Володимир Карпа, директор ЛКП “Львівелектротранс”, минулого року держава недоплатила підприємству мільйон 600 тисяч гривень, тому заплатити зар­платню просто нічим.

– Ми написали листа до Міністерства фінансів, але повертати гроші поки що ніхто не поспішає. Також зверталися до Миколи Азарова, Сергія Тігіпка – відповіді немає, – розповідає Володимир Карпа. – Працівники також обурені через те, що у 2009 році Рада профспілок України підписала з Кабінетом Міністрів документ, згідно з яким, коефіцієнт підняття зарплати збільшили до європейського рівня. При цьому фінансово ці зміни не були підкріплені. Згідно з цим коефіцієнтом, зарплата мала зрости на 40%, але збільшувати її немає за що.

Зараз за свою роботу водії отримують від 2 тисяч 900 гривень до 3 тисяч 100 гривень. Уже зібрано майже двісті підписів під заявою до керівництва підприємства з вимогою унормувати виплату і довести її до рівня, передбаченого галузевою угодою. Підтримати водіїв зголосився і міський голова. Андрій Садовий обіцяє знайти спосіб виплатити заборговану зарплату працівникам ЛКП “Львів­електротранс”. Частину коштів також заплановано закласти в бюджеті розвитку Львова на 2011 рік, який розглядатимуть 17 лютого.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6821 / 4.07MB / SQL:{query_count}