Єдиний квиток на весь транспорт

Єдиний електронний квиток продаватимуть через пошту. До Євро-2012 в українських відділеннях пош­ти можна буде придбати квиток на будь-який вид транспорту міжміського сполучення

Єдиний електронний квиток продаватимуть через пошту. До Євро-2012 в українських відділеннях пош­ти можна буде придбати квиток на будь-який вид транспорту міжміського сполучення. Такі можливості надасть автоматизована система “Єдиний електронний квиток”, другий етап упровадження якої розпочав ДП “Розрахунковий центр Мінтрансзв’язку”. Про це повідомляє інформаційний центр “Україна-2012”.

Презентуючи систему, Олександр Кашперський, в. о. директора ДП “Розрахунковий центр Мінтрансзв’язку”, зазначив, що метою є створення єдиного комплексного квитка, де буде об’єднано ресурс авіації, залізниці та автоперевізників.

“На завершальній стадії це буде комбінований квиток: пасажир вказує точки відправлення, певні критерії і отримує маршрут”, – наголосив він. Олександр Кашперський зауважив, що до чемпіонату Європи з футболу 2012 року до цієї системи можуть підключити і готелі, щоб іноземці, їдучи в Україну, могли замовити весь спектр послуг.

Планується, що оплатити такі квитки можна буде готівкою, у безготівковий спосіб, через мережу відділень “Укрпошти”. Також розглядається можливість оплати через телефон та платіжним дорученням. Реалізовуватимуться квитки також на сайті ДП “Розрахунковий центр Мінтрансзв’язку”. Уже зараз на сайті можна придбати залізничні квитки, а також автобусні з п’яти областей – Київська, Одеська, Дніпропетровська, Миколаївська та АР Крим.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6674 / 4.07MB / SQL:{query_count}