Конкурс на найгірший балкон Львова

У Львові шукають найгірший балкон. Львівські журналісти, студенти та охоронці пам’яток оголосили фотоконкурс “Як не любити Львів

У Львові шукають найгірший балкон. Львівські журналісти, студенти та охоронці пам’яток оголосили фотоконкурс “Як не любити Львів. Засклені балкони, які спотворюють наші будинки”. Мета конкурсу – зібрати фото засклених балконів, які найбільше спотворюють фасади будинків в історичній частині міста, щоб показати, як не можна чинити із нашим містом, із нашими будинками, зі спадком, який передаємо дітям.

Адже останнім часом місто просто затопила хвиля непрофесійних, неестетичних “перебудов”. Найгірше, що це трапляється в історичній частині Львова, яка є перлиною архітектури, пам’яткою історії і культури, і повинна залишитися у всій красі для майбутнього. І не тільки з огляду на культурну цінність, але й тому, що саме це надбання є інструментом розвитку міста як туристичного і культурного осередку Європи.

Люди, прагнучи поліпшити своє житло, дуже часто – через невідання або просто із лінощів – не замислюються, що такі речі треба робити із думкою про збереження гармонії і краси будинку, який хтось запроектував і спорудив. Особливо це помітно у випадку засклених балконів, які, мов чиряки, виростають на фасадах історичних кам’яниць.

Показавши, як не слід робити, організатори запропонують інші варіанти (проекти або уже зроблені коректні перебудови), які будуть певною альтернативою у розв’язанні проблем мешканців і водночас не знищать історичний і культурний візерунок міста.

Щоб узяти участь у конкурсі, треба з  20 лютого до 30 вересня  2011 року надіслати фото на адресу jimagazine@mail.lviv.ua (із зазначеною темою листа “Фотоконкурс”). Фото може подавати лише їх автор, вказуючи  контактні дані: ім’я та прізвище, e-mail, контактний телефон (за бажанням). У підписі до фото слід вказати точну адресу будинку із заскленим балконом. З 12 відібраних журі фото організатори мають намір видати календар, де будуть також фото альтернативних, коректно облаштованих балконів або проект перебудови, який запропонували студенти-архітектори.

Організаторами конкурсу є Незалежний культурологічний журнал “Ї”, аудит культурних подій Львова, студенти факультету культури і мистецтв Львівського державного національного університету ім. І. Франка, ЛОО Українського товариства охорони пам’яток історичної культури, газета “Львівська Пошта” та інформаційно-аналітичне інтернет-видання  zaxid.net.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1329 / 4.08MB / SQL:{query_count}