Виїзна євронарада

У Львові 24 лютого відбудеться виїзна нарада щодо підготовки Львівщини до Євро-2012 за участі голови Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні Євро-2012

У Львові 24 лютого відбудеться виїзна нарада щодо підготовки Львівщини до Євро-2012 за участі голови Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні Євро-2012 та реалізації інфраструктурних проектів Володимира Ковалевського та директора турніру, керівника Місцевого організаційного комітету “Євро-2012 Україна” Маркіяна Лубківського.

Участь у нараді візьмуть губернатор Львівщини Михайло Цимбалюк, міський голова Львова Андрій Садовий, гендиректор ДП “Дирекція з будівництва об’єктів до Євро-2012 у м. Львів” Володимир Шадрін.

Як повідомили “Пошті” у прес-службі ЛОДА, під час наради йтиметься про вдосконалення системи управління підготовкою до фінальної частини Євро-2012, підготовки до експлуатації стадіону на вул. Стрийській – Кільцевій, розміщення вболівальників та цільових груп УЄФА, транспортного обслуговування турніру, розробки концепції культурно-масових та розважальних заходів у містах, які приймають Євро-2012, на кожен день фінальної частини Чемпіонату.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7922 / 4.06MB / SQL:{query_count}