Популяризація здорового способу життя

Львівська міська рада запланувала цьогоріч провести низку цікавих передусім для юного покоління Львова заходів, зокрема “Ярмарок дитячого дозвілля”, “Фестиваль науки”, зустріч християнської молоді та “Ярмарок спорту”.

Львівська міська рада запланувала цьогоріч провести низку цікавих передусім для юного покоління Львова заходів, зокрема “Ярмарок дитячого дозвілля”, “Фестиваль науки”, зустріч християнської молоді та “Ярмарок спорту”. Про це повідомили учора під час зустрічі мера Львова з головними редакторами мас-медіа.

Отож, “Ярмарок дитячого дозвілля” відбудеться у місті Лева 7 – 9 квітня. Такий масштабний захід у нашому місті проведуть уперше. Протягом трьох днів організатори дитячих гуртків, керівники клубів, танцювальні колективи, вокальні ансамблі проводитимуть майстер-класи, показові виступи, презентації для дітей, батьків та всіх відвідувачів ярмарку.

“Сьогодні немає комунікації між дитячими гуртками та батьками. Батьки нарікають, що немає, де подіти своїх діток, натомість гуртки міста – напівпорожні. Львівська міська рада вирішила допомогти у цьому питані. Мета події – зацікавити дітей відвідувати гуртки, а також показати батькам місця, де їхні діти можуть ефективно проводити вільний час та розкривати свої таланти”, – каже Наталія Міхнова, начальник управління внутрішньої політики Львівської міської ради. Планують, що місце проведення ярмарку перетвориться не лише на виставку дитячого дозвілля, але й на місце для дитячих забав із різноманітними заходами для дітей та батьків.

Діти та батьки зможуть ознайомитися з діяльністю центрів творчості та клубів на виставкових стендах, отримати корисну інформацію та поради від професіоналів, а також записатися на заняття.

28 – 30 квітня у Львові у Палаці мистецтв удруге проведуть “Фестиваль науки”. Це цікава подія для студентів, викладачів та старшокласників Львова, на якій будуть представлені  оригінальні інноваційні проекти у різних галузях,  науково-дослідні проекти, відбуватимуться майстер-класи, вікторини та конкурси. “Зокрема, студенти запрезентують учням шкіл свої розробки. Молодь у Львові працює над дуже цікавими винаходами і розробками, але мало хто про це знає. Нині більшість випускників хочуть вступати лише до популярних вишів – як-от на економічний, юридичний, а також на факультет міжнародних відносин. Можливо, учні, відвідавши “Фестиваль науки”, відкриють для себе, що фізичний, хімічний  та біологічний факультети також є цікавими”, – додає Наталя Міхнова.

А ось 24 – 26 червня, до 10-ї річниці візиту Папи Римського до Львова, запланували провести зустріч християнської молоді, на яку мають завітати дівчата та хлопці з різних міст України. Акцент зроблять на соціальній ролі парафій, адже церква – це не лише Служба Божа, а місце корисного дозвілля для молоді. Задля промоції здорового способу життя 8 – 10 вересня для дітей та батьків відбудеться “Ярмарок спорту”. Такий захід успішно вже провели торік. “Метою цього масштабного соціального проекту є популяризація спорту серед дітей та дорослих у нашому місті. Під час ярмарку працюватимуть секції  різних видів спорту, де федерації зможуть представити свою роботу та організувати показові виступи”, – каже Наталя Міхнова.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7313 / 4.09MB / SQL:{query_count}