Мільйонна промоція Львова

1,2 млн грн планують витратити цього року на загальноукраїнську та міжнародну промоцію Львова

1,2 млн грн планують витратити цього року на загальноукраїнську та міжнародну промоцію Львова. У четвер депутати розглядатимуть міську програму промоції. Вона передбачає видання промоційної літератури про Львів, розробку і впровадження системи візуальної ідентифікації Львівської міськради, участь у різноманітних міжнародних та всеукраїнських заходах, організацію візитів іноземних ЗМІ до міста тощо.

Найбільше грошей у ратуші планують витратити на розміщення інформаційних чи рекламних матеріалів у ЗМІ (майже 160 тисяч), а також виготовлення промоційної продукції та поліграфії (майже 200 тисяч).

– Згідно з останніми дослідженнями, люди особливо зважають на інформацію, яка розміщена в інтернеті. Тому цього року ми особливу увагу приділятимемо присутності нашого міста у всесвітній мережі. Йдеться про розміщення там промоційних відеороликів, які акцентуватимуть увагу на туристичній та інвестиційній привабливості міста, а також на тому, що Львів – одне з міст, які прийматимуть Євро-2012. Окрему увагу приділять присутності міста в соціальних мережах, – розповів “Пошті” Андрій Москаленко, начальник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин ЛМР.

Серед нових ідей посадовців – розміщення інформаційних стендів з промоційною продукцією Львова в аеропортах та на вокзалах інших міст.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8071 / 4.05MB / SQL:{query_count}